Nový vzhled je hnusný

Janf

Re:Nový vzhled je hnusný
« Odpověď #30 kdy: 29. 02. 2016, 07:42:16 »
Autoři aktuálního designu by se měli jít obě..bodnout, chodil jsem k vám jen z mobilu a  prakticky  jsem zde přestal chodit, naštěstí abclinuxu celkem žije, je mi líto jak jste to zprasili, plno rolovani, těžko se čte, sama bílá.. Nemluvě o nádherach jiných

Divné, u mě na mobilu to vypadá takto:
Takto je to na forum.root, diskusie priamo pod clankom vyzeraju tak ako ukazuje ByCzech


Re:Nový vzhled je hnusný
« Odpověď #31 kdy: 29. 02. 2016, 09:55:58 »
Ano, o těch diskusích víme, vývojáři dělají na nové verzi, kde budou diskuse pod články opravené, aby se tohle nestávalo.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový vzhled je hnusný
« Odpověď #32 kdy: 29. 02. 2016, 11:55:38 »
Aha, nova verze je asi venku. Zase dalsi vylepseni, ktere mi opet rozbilo styl dark root without garbage. Zase mam zpravicky vlevo, mimo plochu displaye. Hergot, kdyz uz ti vasi bastliri musi porad vsechno preoravat, nemuzou to aspon delat tak, aby to nerozbijelo alternativni styly, ktere jsou to posledni, co tu jeste radu lidi drzi?

ehmmm

Re:Nový vzhled je hnusný
« Odpověď #33 kdy: 29. 02. 2016, 13:38:48 »
Zase dalsi vylepseni, ktere mi opet rozbilo styl dark root without garbage. Zase mam zpravicky vlevo, mimo plochu displaye.

Nastesti nejsme takovy luzri a dokazeme se v ramci moznosti prizpusobit.
v0.14
http://imgur.com/gNr1EhE
I kdyz si myslim, ze tentokrat to rozvrtali nejak jinak. Myslim, ze driv .sidebar nebyl soucasti .page, ale ze hierarchicky byly vedle sebe uvnitr .main. Az budu mit chut, tak si s tim sidebarem jeste pohraju. V clanku zabira zbytecne misto.

Zacinam byt alergicky na slovo "responzivni". Tim padem otazka weboveho amatera: Jak dopadl pojem "Web2.0"? Uz to nastalo, nebo uz to je pryc, nebo co to vlastne melo byt?

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový vzhled je hnusný
« Odpověď #34 kdy: 29. 02. 2016, 14:36:18 »
@ehmmm: Ja se ve webu nevyznam, ale zajimalo by mne, jestli je mozne vycucnout jejich ciste html, ignorovat vsechny jejich styly a udelat primitivni, zcela neresponzivni web pro stare struktury, jako ja.


uxes

Re:Nový vzhled je hnusný
« Odpověď #35 kdy: 29. 02. 2016, 16:14:46 »
Jasně že to jde, ale kdo se má v tom bordelu hrabat, plus funguje to jen na pc

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový vzhled je hnusný
« Odpověď #36 kdy: 29. 02. 2016, 17:07:12 »
Me by to na PC stacilo. Urcite nejen me.

kk

Re:Nový vzhled je hnusný
« Odpověď #37 kdy: 29. 02. 2016, 17:17:58 »
me se ten root taky zobrazuje o dost hur nez predtim. prikladam screenshot:
https://archrulez.org/soubory/temp/root.png

ale mozna mam jen nak blbe nainstalovany linux.

jo a fora bych dal nahoru aby clovek pokazdy nemusel scrolovat;)

uxes

Re:Nový vzhled je hnusný
« Odpověď #38 kdy: 01. 03. 2016, 13:32:05 »
Zajímalo.by mě proč někdy je dělitko někdy ne

Re:Nový vzhled je hnusný
« Odpověď #39 kdy: 01. 03. 2016, 14:08:13 »
Aha, to je proto, že se tam na mobilu neobjevuje boxík Jobs.cz a na jeho místě ta čára chybí. Už jsem to nahlásil jako chybu. Díky

BBrBBla

Re:Nový vzhled je hnusný TO ehmmm
« Odpověď #40 kdy: 01. 03. 2016, 20:08:06 »

Nastesti nejsme takovy luzri a dokazeme se v ramci moznosti prizpusobit.
v0.14
http://imgur.com/gNr1EhE
I kdyz si myslim, ze tentokrat to rozvrtali nejak jinak. Myslim, ze driv .sidebar nebyl soucasti .page, ale ze hierarchicky byly vedle sebe uvnitr .main. Az budu mit chut, tak si s tim sidebarem jeste pohraju. V clanku zabira zbytecne misto.


Tento styl se mi líbí. Vyhovoval by mi.

Škoda, že jsem looser.