Nový Root již dnes?

Lol Phirae

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #405 kdy: 14. 02. 2016, 19:12:48 »


Click me ^^^

 ;D ::) :D


ByCzech

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #406 kdy: 14. 02. 2016, 21:06:25 »
Tak jsem si precetl clanek o Netflixu, co ma data v kloudu. Pod obrazkem a perexem tam je "uzitecna a hlavne prakticka" lista s tlacitky pro asocialy. Ta ma tu uzasnou vlastnost, ze se pri pejdzovani nebo scrolovani  zasekne o horni rantl stranky a tam pak trci a zabira misto, ktereho maji uzivatele netbooku a urcite i mobilnich zarizeni zajiste nadbytek. To je jiste ohromujici programatorska vifikundace v javaskriptu nebo cem, ale vysledkem je ten, ze kdyz clovek pejdzuje mezernikem, tak zacatek jeste neprecteneho textu skonci pod tou blbou listou a clovek musi stranku popotahnout zpatky, pokud nechce text cist s mezerami. Nastesti tahle vifikundace nefunguje, kdyz clovek vypne js.

P.S.: Prosim redakci, aby se zeptala vyvojaru, cim ze to hnoji, ze bych si to take poridil na jablone.

Nemůžu si pomoct, ale skoro mi to připadá, jako by si někdo ve vedení dal tu práci, že Root zavře - když ostatní nesouhlasili, tak se vymyslelo toto :-D.
To přece není možné, aby na IT webu se stránky chovaly takhle a to po dobu mnoho dní. Taková ostuda :D

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #407 kdy: 14. 02. 2016, 22:48:10 »
Do řiťě, "vševidoucí oko" - přes celý displej.
Tlačítka Odpovědět/Prohléhdnout/... (prostě ta nezajímavá, když chce jeden prolistovat diskusi - 50 %.
Odkazy na jednotlivé stránky (ten seznam dole) - velikost stejná, jako ostatní text. Ne-li menší.

To je děs! (eufeminismus)

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #408 kdy: 14. 02. 2016, 22:57:03 »
BTW, prohlížim si to teď na svým vychytralým matlafounu, display "naležato" v pařátech, jak jsem (byl?) zvyklý a čučim jak puk:

avatar
další strašně dúležité údaje
a žeby příspěvek od dotyčného?
(tedy, pokud nenapsal víc jak sedm slov)

Asi jsem už konečně pochopil, co znamená "responzivní web" - jsem donucen responzovat "KURVÁÁÁÁÁÁ!!?"


Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #409 kdy: 14. 02. 2016, 23:02:57 »
Ježišmarjá, to jsem ještě netušil, co uvidím, až odešlu ten svůj slint a skončim (docela nečekaně zde) http://forum.root.cz/index.php.

Tak jo, klid hawrane, máš už svoje roky, odroluj nahoru, tam sou ty úžasné tři čárky, klik, Domů, ... kurvadráááát
http://forum.root.cz/index.php


Zelenac

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #410 kdy: 14. 02. 2016, 23:16:27 »
Ježišmarjá, to jsem ještě netušil, co uvidím, až odešlu ten svůj slint a skončim (docela nečekaně zde) http://forum.root.cz/index.php.

Tak jo, klid hawrane, máš už svoje roky, odroluj nahoru, tam sou ty úžasné tři čárky, klik, Domů, ... kurvadráááát
http://forum.root.cz/index.php

Nechápu co si furt stěžuješ, otevři si tu stránku ve VIMu a zkompiluj jádro, nevím co řešíš. A jestli se ti to nelíbí, tak padej na zive.cz

Zelenac

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #411 kdy: 14. 02. 2016, 23:17:56 »
A když seš taková bačkora co pořád chce, ať mu něco funguje jak má, tak padej na windóze a neelz už na Linux, ten není pro padavky.

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #412 kdy: 14. 02. 2016, 23:20:58 »
A když seš taková bačkora co pořád chce, ať mu něco funguje jak má, tak padej na windóze a neelz už na Linux, ten není pro padavky.

Aha, ty jsi o Linuxu uz slysel v televizi.

čumil

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #413 kdy: 14. 02. 2016, 23:21:27 »
A když seš taková bačkora co pořád chce, ať mu něco funguje jak má, tak padej na windóze a neelz už na Linux, ten není pro padavky.
Klidni se trolle, hawran je tady dýl než mi všichni. Když tobě po trolí tlamě teklo mlíko, on už si ten linux kompiloval ...

Zelenac

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #414 kdy: 14. 02. 2016, 23:33:27 »
A když seš taková bačkora co pořád chce, ať mu něco funguje jak má, tak padej na windóze a neelz už na Linux, ten není pro padavky.
Klidni se trolle, hawran je tady dýl než mi všichni. Když tobě po trolí tlamě teklo mlíko, on už si ten linux kompiloval ...

Tak ať si ten vim načte z děrných štítků, jestli je frajer.

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #415 kdy: 15. 02. 2016, 10:50:45 »
A když seš taková bačkora co pořád chce, ať mu něco funguje jak má, tak padej na windóze a neelz už na Linux, ten není pro padavky.
Klidni se trolle, hawran je tady dýl než mi všichni. Když tobě po trolí tlamě teklo mlíko, on už si ten linux kompiloval ...

 ;D
Kupoval jsem si ho ve Smíšeném zbóží,,,

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #416 kdy: 16. 02. 2016, 09:30:38 »
Mozna jsem jen slepy, ale jak se z fora dostat jednoduse proklikem zpatky na Root? Ja jsem povazoval za logickou volbu logo, ale ejhle - ma stejnou funkci jako odkaz Domů vedle nej.

Jeste me ted napadlo sjet do paticky - ejhle www.root.cz tam neni jako odkaz.
Děkuji za možnost editace příspěvku.

Lol Phirae

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #417 kdy: 16. 02. 2016, 09:42:38 »
Mozna jsem jen slepy, ale jak se z fora dostat jednoduse proklikem zpatky na Root? Ja jsem povazoval za logickou volbu logo, ale ejhle - ma stejnou funkci jako odkaz Domů vedle nej.

To už hlásíme tejden, ale zjevně nejsou zdroje a tenhle paskvil je považován za finální verzi.

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #418 kdy: 16. 02. 2016, 09:55:22 »
Já to mám taky týden nahlášené a čekám, až to vývojáři podle pokynů opraví. Zatím funguje klik na tu horní lištu, kde jsou všechny servery.

i-PRESS

  • ***
  • 100
  • NodeJS, Python, Perl, Lua, PHP
    • Zobrazit profil
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #419 kdy: 16. 02. 2016, 09:56:43 »
Já bych se zase (opět) přimlouval na opravu odkazů, aby mě to stále nepřesměrovávalo na http verzi :(