Nový Root již dnes?

Nový Root již dnes?
« kdy: 27. 01. 2016, 10:29:12 »
Čekal jsem varování,  ;)

PS: A když pak čověk přepne do fóra, je to jak facka...
« Poslední změna: 27. 01. 2016, 10:36:17 od Petr Krčmář »


Stepan Kasal

Re:Hustokrupřísný kúl rút již dnes?
« Odpověď #1 kdy: 27. 01. 2016, 10:33:28 »
Naopak, prepnuti do fora je jako pohlazeni, facka je ta title page.
Myslel jsem, ze jsem narazil na typo squat.

Dokud nabizeli preview, nedival jsem se.

Stepan

Re:Hustokrupřísný kúl rút již dnes?
« Odpověď #2 kdy: 27. 01. 2016, 10:34:00 »
Varování jsem ti posílal včera mailem. Máš tam další info, neodpověděl jsi mi. A fórum se přepne za chvíli do nového vzhledu taky. Jen ty změny nabíhají postupně, admini aktualizují databázi, musí opravit nastavení HTTPS a je toho vůbec celkem hodně. Takže chvíli vydrž.

Re:Hustokrupřísný kúl rút již dnes?
« Odpověď #3 kdy: 27. 01. 2016, 10:35:03 »
Dokud nabizeli preview, nedival jsem se.

Beta.root.cz běžela půl roku, odkazy byly na každé stránce, byl k tomu článek, témata ve fóru, celé se to upravovalo na základě více než 200 připomínek od čtenářů. Vývoj byl otevřený a veřejně připomínkovaný.

ByCzech

Re:Hustokrupřísný kúl rút již dnes?
« Odpověď #4 kdy: 27. 01. 2016, 10:35:08 »
Taky jsem se lek', ale zkusil jsem http://old.root.cz ale tam je něco jiného...


Lol Phirae

Re:Hustokrupřísný kúl rút již dnes?
« Odpověď #5 kdy: 27. 01. 2016, 10:35:34 »
A fórum se přepne za chvíli do nového vzhledu taky.

Jojo, to je to nejdůležitější. Pořád stejně zabugované, ale bude to konečně kchůl a in.  ::)

TKL

Re:Hustokrupřísný kúl rút již dnes?
« Odpověď #6 kdy: 27. 01. 2016, 10:35:43 »
No nakonec to jakš takš dopadlo a zdá se, že valná část připomínek byla opravdu zapracována. Díky bohu za to. Teď si na to jen zvyknout (na mobilu to považuji za přínos, na desktopu budu chvilku skřípat zuby). Fakt ale je, že se souběžně mělo předělat i fórum, ten přechod tam a zpět je hrozný a působí to dost amatérsky.

Re:Hustokrupřísný kúl rút již dnes?
« Odpověď #7 kdy: 27. 01. 2016, 10:36:17 »
že by možnost úpravy příspěvků společně s novým vzhledem fóra?  :P

a3

Re:Hustokrupřísný kúl rút již dnes?
« Odpověď #8 kdy: 27. 01. 2016, 10:36:24 »
ja chcem cierne pozadie  :(

Re:Hustokrupřísný kúl rút již dnes?
« Odpověď #9 kdy: 27. 01. 2016, 10:37:07 »
Fakt ale je, že se souběžně mělo předělat i fórum, ten přechod tam a zpět je hrozný a působí to dost amatérsky.

Ono je předělané, ale jak už jsem psal, hrne se to postupně.

Re:Hustokrupřísný kúl rút již dnes?
« Odpověď #10 kdy: 27. 01. 2016, 10:39:49 »
ja chcem cierne pozadie  :(

Někde na GitHubu vzniká od komunity, jakmile to bude hotové, dáme na web návod, jak si to u sebe v prohlížeči nasadit. Čili to budeme podporovat, pokud si to bude komunita udržovat. Klidně si můžete vyvinout úpravu na modrou variantu. Ale my chceme mít jen jeden vzhled, nechceme jich udržovat víc. Navíc podle našich statistik používalo tmavý vzhled mizivé procento (tuším 1,6 %) uživatelů. Já jsem byl mezi nimi, ale mám v plánu si zvyknout na světlou.

TKL

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #11 kdy: 27. 01. 2016, 10:40:58 »
Vím, že je to pozdě, ale při testování mě to netrklo: Petře, nedal by se ten levý pruh uvnitř článku přehodit napravo nebo ho umožnit zasunout s tím, že by se obsah článku roztáhl na celou plochu? Takhle mám tendenci posouvat se celým tělem doprava a pořád si připadám, jako by mě něco tlačilo zleva doprava... Působí to dost nepřirozeně, když je to méně důležité nalevo a to podstatné odskočené doprava...

Lol Phirae

Re:Hustokrupřísný kúl rút již dnes?
« Odpověď #12 kdy: 27. 01. 2016, 10:41:52 »
že by možnost úpravy příspěvků společně s novým vzhledem fóra?  :P

Klid, na takové podružnosti není čas. Žižkovský "antispam" rovněž zůstal v nezměněné podobě a "funkčnosti".  ::)

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #13 kdy: 27. 01. 2016, 10:42:39 »
Nedal by se ten levý pruh uvnitř článku přehodit napravo

Tohle jsme dlouho řešili a nakonec jsme se rozhodli to zatím nechat tahhle. Uvidíme, jak to celé bude fungovat, musíme v praxi změřit spoustu věcí a pak se podle výsledků rozhodnout, co bude dál. Možná na základě toho vzniknout nějaké A/B testy různých variant. Ale fakt musíme chvíli počkat na to, jak bude která část fungovat.

Re:Hustokrupřísný kúl rút již dnes?
« Odpověď #14 kdy: 27. 01. 2016, 10:44:08 »
že by možnost úpravy příspěvků společně s novým vzhledem fóra?

Tahle funkce tam je, ale je schválně vypnutá. Je to proto, aby nebylo možné měnit historii. Na webu pod články taky nic podobného není a příspěvky se zpětně upravovat a mazat nedají.