Citrix reciever na openSUSE

Tomasss

Citrix reciever na openSUSE
« kdy: 24. 01. 2016, 19:18:43 »
Ahoj,

Zkousel jsem rozchodit citrix reciever na opensuse thumbleweed.
Citrix jsem nainstaloval z jejich stranek z rmp balicku vse ok.Prihlasim se na stranku s citrix rozhranim kliknu na ikonku apky,kterou chci spustit - vidim jak se na pozadi v okne  spousti citrix reciever - chvilku to chrousta, pak se okno zavre a dal nic.

Zadna chybova hlaska, zkouseno na firefoxu i v chromiu. Firefox jsem zkousel spustit z terminalu a tam take zadna hlaska.
V googlu jsem nasel jen pripady kde resi, ze se jim po kliknuti na ikonu nespusti reciever, ale na problem podobny memu jsem nenarazil.

Nejaky tip nebo nasmerovani co konkretne googlit ?

Dik

Tomas
« Poslední změna: 24. 01. 2016, 20:38:44 od Petr Krčmář »


TKL

Re:Citrix reciever na openSUSE
« Odpověď #1 kdy: 24. 01. 2016, 21:20:56 »
Kdysi, když jsem ještě spravoval pár Citrix serverů, jsem na podobný problém narazil u Recieveru pro Mac, bohužel je to už dost dávno, takže si přesně nepamatuji, v čem byl ten problém, ale tak na 80% to bylo něco v konfiguraci Access Gatewaye, kde se pro jiné než Win klienty dělala separátní konfigurace. Tzn. pokud to nejsi ty sám, obrať se na správce vaší Citrix infrastruktury.
Případně vyzkoušej web plugin, jestli to ovšem ještě vůbec existuje, mám pocit, že to chtěli zrušit a nechat jen ten Reciever.

Tomasss

Re:Citrix reciever na openSUSE
« Odpověď #2 kdy: 24. 01. 2016, 23:42:20 »
Sam to nespravuji, ale zkusim se zeptat jestli tam neni potreba nejaky "linux profil"
Na macbooku me to jede v pohode a kdyz se to podari pod suse, tak bude osx nahrazen :-)