Google line chart php and mysql

Macedonec

Google line chart php and mysql
« kdy: 30. 11. 2015, 23:26:35 »
Dobry den vsetkym/


Snazim sa implementovat si google line chart. V podstate to funguje ako ma ale neviem si poradit s s tym ak chcem vykreslit do toho isteho grafu hodnoty s inej tabulky ako iny stlpec. Problem je ze aj ked spravim Join  stale mi to vracia maximalne zhodne vysledky a ja potrebujem jeden riadok tak ako je a druhy ktory by bol ako novy riadok v tom istom grafe.

Tu je moj kod.

Kód: [Vybrat]
      <script type="text/javascript">
      google.load("visualization", "1", {packages:["corechart"]});
      google.setOnLoadCallback(drawChart);
      function drawChart() {

        var data = google.visualization.arrayToDataTable([
        ['<?php echo  $Incomes;?>', '<?php echo  $Expenses;?>'],
             <?php 
        
$query12 "SELECT * from assets where UId = 1 ORDER BY assets.Date DESC LIMIT 100";

         $exec12 mysqli_query($mysqli,$query12);
         while($row mysqli_fetch_array($exec12)){

         echo "['".$row['Date']."',".$row['Amount']."],";
         }
   ?>

        ]);

        var options = {
        series: {
            0: { color: '#5cb85c' },
            1: { color: '#d9534f' },
           
        }
        };

        var chart = new google.visualization.LineChart(document.getElementById("extensevsincome"));
      chart.draw(data, options);
      }
    </script>

a HTML

Kód: [Vybrat]
<div id="extensevsincome"></div>Takto to funguje ak potrebujem len data s tabulky assets ale ja potrebujem aj s tabulky bills teda s druhej ktora je uplne rovnaka.
Problem je ze druhy prvok ma rozdielne datumy a teda mi to nefunguje ako ma.Google velmy nepomohol. Vie niekto poradit?

Dakujem


Macedonec

Re:Google line chart php and mysql
« Odpověď #1 kdy: 03. 12. 2015, 22:49:41 »
Pokrocil som v kode. Upravil som select na
Kód: [Vybrat]
SELECT assets.date,assets.amount, bills.dates, bills.amount FROM assets, bills WHERE assets.userid = $UserId ASC LIMIT 100teraz mi to vracia to co potrebujem. Problem je v tom ze graf ma defaultne ako os X datum. Ten prichadza s dvoch tabuliek.
Google api potrebuje len jeden datum. Datumy su samozrejme rozdielne ale aj rovnake. Neviem ako vytvorit spravne pole pre graf. Vedel by niekto nasmerovat?