Náhled na novou podobu Roota

VK

Re:Náhled na novou podobu Roota
« Odpověď #120 kdy: 11. 08. 2015, 20:26:26 »
A když se změní logo, jak bude vypadat favikonka? Napadlo mne jenom R_ , ale nevím...


Re:Náhled na novou podobu Roota
« Odpověď #121 kdy: 11. 08. 2015, 21:05:22 »
Po kliknutí na náhledy jsem se lekl, že už někdo napsal vir pro Linux, který mě hodil na zive.cz. Zatím se mi zdá, že obrázků je víc jak textu a bude moc rolování, než se člověk odstane k textům. Až bude veřejná beta, uvidíme jak to bude vypadat na monitoru a matlafonu. Mě se vidí, že současná podoba root.cz je nejlepší možná a další změna, je jenom změna k horšímu.
Spíš mě trápí, že ať dělám co dělám s Adblockem, nevidím reklamy po stranách. A na některé reklamy rád kliknu, když mi nabídne jako už předtím parkrát skoro holé tety. 8)

Re:Náhled na novou podobu Roota
« Odpověď #122 kdy: 11. 08. 2015, 22:29:16 »
Už jsem kibicoval do financování, tak ještě připojím hlas k designu jako takovému:

Ten nový návrh mi přijde dost odtržený od současného. V ničem nenavazuje a vypadá tuctově. To je podle mě škoda. Myslím, že by to šlo udělat cool responsivně aniž by se zavrhly současné stylotvorné prvky (barvy, logo, písma...). Jinak to bude jednoduše ztráta vizuální identity - což je myslím i z hlediska marketingu chyba.

Takže doporučení za mě: Více modernizace (responsibilita), méně redesignu (změna vizuálu).