Je Windows phone mrtvý?

radek

Re:Je Windows phone mrtvý?
« Odpověď #90 kdy: 20. 07. 2015, 13:11:31 »
WP nie je mrtvy. Nahradi ho spominany windows 10 to bude supa
Mam plnohodnotny windows 8.1 na tablete, najlepsie na nom je to ze sa tam da urobit powershell skript, to android ani ios nema. Podla mna je jednym z problemov predaja Windowsu HW narocnost. Kym tablety na Androida maju 1GB RAM  jeden core a nic sa nedeje na Windows uz treba viac co aj nieco stoji. Potom je najlacnejsi cina made no name tablet co ma Android za 24 Eur a najlacnejsi no name  Windows za 70 a to este taky biedne fungujci ze ho uzivatelia reklamuju ze nejde( a Tesco tie reklamacie uznava). Realna cena pre tablet kde Windows bezi normalene je okolo 150 Eur.

Windows 8 na tabletch je plnohodnotny windows, nema s mobilni edici nic spolecneho :-)


radek

Re:Je Windows phone mrtvý?
« Odpověď #91 kdy: 20. 07. 2015, 13:13:22 »
presne :))
w10_cilovka: "tak nakonec mi nevadi ze odebrali 100vlastnosti ktere sem pouzival na puvodni verzi, protoze pridali 30 lepsich vlastnosti zkopirovanych od konkurencnich systemu, takze budu setrit energii za vykriky ze na windows mi to neschazi, kdyz uz to konecne budu mit taky(nevadi ze to zkopirujou blbe a polovicate)... dokonce pridaji i 2 vlastni nove vlastnosti - prvni ze misto vlevo/vpravo bude pravo/vlevo a druhou ze kdyz se 10x zatrepe telefonem zacne se smat, tedy konecne budu mit implementovanou simulaci chechtaciho pytliku"

Jaky vlastnosti prosímtě odebrali? V tento okamžik už tam je víc funkcí, než bylo s wp8.1. Ale chápu, tady jsme na linuxovém fóru a windows je sprosté slovo :-)

radek

Re:Je Windows phone mrtvý?
« Odpověď #92 kdy: 20. 07. 2015, 13:19:30 »
tím, že mi nechybí funkce, které tam dřív byli bylo myšleno, že už je doimplementovali...

j

Re:Je Windows phone mrtvý?
« Odpověď #93 kdy: 20. 07. 2015, 17:25:23 »
WP nie je mrtvy. Nahradi ho spominany windows 10 to bude supa
Mam plnohodnotny windows 8.1 na tablete, najlepsie na nom je to ze sa tam da urobit powershell skript, to android ani ios nema. Podla mna je jednym z problemov predaja Windowsu HW narocnost. Kym tablety na Androida maju 1GB RAM  jeden core a nic sa nedeje na Windows uz treba viac co aj nieco stoji. Potom je najlacnejsi cina made no name tablet co ma Android za 24 Eur a najlacnejsi no name  Windows za 70 a to este taky biedne fungujci ze ho uzivatelia reklamuju ze nejde( a Tesco tie reklamacie uznava). Realna cena pre tablet kde Windows bezi normalene je okolo 150 Eur.

Windows 8 na tabletch je plnohodnotny windows, nema s mobilni edici nic spolecneho :-)

A taky to presne podle toho funguje, mel sem to osobne v ruce ... jako trefovat se do desktopovy konfigurace abych odinstaloval nejaky svinstvo aby to aspon trochu fungovalo ... no to byl neskutecnej voser.

Re:Je Windows phone mrtvý?
« Odpověď #94 kdy: 22. 07. 2015, 08:38:20 »
Konečně se lidé přestanou WP posmívat, že stagnují na třech procentech. Spadli na dvě.


Re:Je Windows phone mrtvý?
« Odpověď #95 kdy: 22. 07. 2015, 08:51:08 »
Konečně se lidé přestanou WP posmívat, že stagnují na třech procentech. Spadli na dvě.

 :o  :o  :o

Vyvoláváš démony?

Re:Je Windows phone mrtvý?
« Odpověď #96 kdy: 22. 07. 2015, 09:02:57 »
Konečně se lidé přestanou WP posmívat, že stagnují na třech procentech. Spadli na dvě.

 :o  :o  :o

Vyvoláváš démony?

No pokud má Hugh Hancock pravdu, je to víceméně podstata mojí práce: http://www.antipope.org/charlie/blog-static/2015/07/any-sufficiently-advanced-tech.html

Re:Je Windows phone mrtvý?
« Odpověď #97 kdy: 22. 07. 2015, 10:53:59 »
Konečně se lidé přestanou WP posmívat, že stagnují na třech procentech. Spadli na dvě.

 :o  :o  :o

Vyvoláváš démony?

No pokud má Hugh Hancock pravdu, je to víceméně podstata mojí práce: http://www.antipope.org/charlie/blog-static/2015/07/any-sufficiently-advanced-tech.html

No, já měl na mysli trochu jiné démony,  ;) ...

Re:Je Windows phone mrtvý?
« Odpověď #98 kdy: 22. 07. 2015, 11:17:37 »
No, já měl na mysli trochu jiné démony,  ;) ...
Candyman, Candyman, Candyman, Candyman, Candyman? ;)

radek

Re:Je Windows phone mrtvý?
« Odpověď #99 kdy: 22. 07. 2015, 13:54:52 »
Konečně se lidé přestanou WP posmívat, že stagnují na třech procentech. Spadli na dvě.
No nevím, o jakých statistikách mluvíšš :-) každopádně, to se tím pádem dostal WP na úroveň linuxu na desktopu :-D

Re:Je Windows phone mrtvý?
« Odpověď #100 kdy: 22. 07. 2015, 14:18:09 »
No, já měl na mysli trochu jiné démony,  ;) ...
Candyman, Candyman, Candyman, Candyman, Candyman? ;)

Ne, Lael Blábol.