Jsou užitečné Microsoft certifikace?

Sten

Re:Jsou užitečné Microsoft certifikace?
« Odpověď #30 kdy: 26. 06. 2015, 17:15:29 »
Ale jo, mas recht, akorat jsou to vyjimky, kterych je opravdu velmi malo. V bezne je praxi je prece normalni, ze kdyz se nekdo o neco zajima, tak zaroven to dela dlouho a skolu v danem oboru bere jako samozrejmost. Alespon poslednich dvacet let to plati. Co se tyce vs titulu, v cr se zkratka na nej hraje, takze je dobre ho mit a navic vypovida o uchazeci alespon to, ze byl schopen minimalne pet let prekonavat nastrahy ukolu, testu a zkousek. Cili minimalne na sobe umi pracovat. Pochopitelne je dulezite, ze ktere skoly uchazec vysel, soukrome skoly jsou v zebricku asi nekde jinde. Co se tyce zahranici, zejmena usa, tak situace bude jina, protoze mezi skolami jsou obrovske rozdily a titul je daleko mene smerodatny nez u nas. Co je lepsi, to se presne nevi, ale kazdopadne idealni system nebude nikde.

VŠ titul je pro práci v zahraničí zrovna docela důležitý. Mnohem snáze získáte pracovní či migrační víza :)


JardaH

Re:Jsou užitečné Microsoft certifikace?
« Odpověď #31 kdy: 29. 06. 2015, 13:45:48 »
VŠ titul je pro práci v zahraničí zrovna docela důležitý. Mnohem snáze získáte pracovní či migrační víza :)

Má pravdu ten chlapec! Pokud budete žádat o trvalý pobyt v rámci nějakého imigračního programu mimo EU, pak diplom je hodně důležitý.

Re:Jsou užitečné Microsoft certifikace?
« Odpověď #32 kdy: 11. 07. 2015, 13:23:28 »
Ja jsem treba v 15ti byl hloupej a sral jsem na to, takze jsem udelal ucnak a sel makat do mistni WiFi site jako spravce.. po prodeji ty wifi spolecnosti si dodelavam CCNA a MCSA a budu doufat ze me vezmou na nejakej part time nebo juniorskou pozici nez si dodelam maturitu, pripadne Bc.

Jestli to ma vyznam se uvidi :)