Pojďme společně pozvednout úroveň fóra

Re:Pojďme společně pozvednout úroveň fóra
« Odpověď #75 kdy: 18. 02. 2015, 15:19:12 »
No, mohu sem dát odkaz na CV (https://uochb.academia.edu/JakubGalgonek/CurriculumVitae), ale jaké holky se mi líbí se tam nedočteš ;)
Tydlencty akademický plky nás nezajímají, radši nahoď, v čem a jak moc jsi kdy programoval, to by mě zajímalo! Páč tvoje vrtání se v C++ mě naplňuje vnitřním neklidem :))


Re:Pojďme společně pozvednout úroveň fóra
« Odpověď #76 kdy: 18. 02. 2015, 15:22:00 »
Mirek: Jednou toho budeš litovat... Nicméně už je pozdě :-)
Někdy možná jo, ale teď rozhodně ne. Nastoupila bezvadná GS-500 :)

Re:Pojďme společně pozvednout úroveň fóra
« Odpověď #77 kdy: 18. 02. 2015, 15:39:55 »
Tydlencty akademický plky nás nezajímají, radši nahoď, v čem a jak moc jsi kdy programoval, to by mě zajímalo! Páč tvoje vrtání se v C++ mě naplňuje vnitřním neklidem :))

Aktuálně dělám hlavně v Javě, C/C++ a v R. Javu používám na hrátky s (sémantickým) webem a tak podobně. V C++ programuji hlavně věci, u kterých mi jde opravdu o rychlost, což ale v poslední době nějak nebylo třeba. Do R nějak zvlášť nevidím, ale potřebné analýzy si tam vždy nějak napíšu.

Během studií se člověk dostal i k jiným jazykům (Pascal, assembler, bash, LISP, Prolog, Haskel, Fortran, Objective-C), ale reálně jsem toho v nich moc nenaprogramoval.

Jimm_neprihlaseny

Re:Pojďme společně pozvednout úroveň fóra
« Odpověď #78 kdy: 18. 02. 2015, 15:46:19 »
Sorry blbe jsem to napsal, jsem na mobilu. Myslel jsem ty hnusne dvere co ti vsichni zdrbli, kdyz ses fotil s Turrisem!  ;D Jestli jsou ted navic rozbite, tak potes.  :)
Mirek: Jednou toho budeš litovat... Nicméně už je pozdě :-)

Jimm: Chvíli jsem musel přemýšlet, na co se vlastně ptáš. Teď mi pro změnu vrtá hlavou, kde jsi na to přišel. Každopádně - ne, ještě ne. Nový brát nechci (drahý), oprava je nemožná a starší se zatím nepodařilo sehnat.

Jakub Galgonek: Tak ty holky napiš sem ;D

Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Re:Pojďme společně pozvednout úroveň fóra
« Odpověď #79 kdy: 18. 02. 2015, 15:52:27 »
Jimm: No vidíš, já myslel ještě něco jinýho :-) Ty dveře s Turrisem... ty mě nezajímají, už tam nebydlím ;D Kromě toho, informační hodnota fotky byla úplně jiná (= žádná). Nynější dveře jsou tam kde mají být a plně funkční :-)

Mirek: Já umím PHP ( ;D ). Ale o OOP vím kulový. Jednu dobu jsem dělal Flash (no jo, u maturity to chtěli), taky jsem psal Pascal (ještěže už tu s námi není), Javascript (takže OOP trošičku znám) a Céčko (na vejšce, ale víceméně jen syntaxi). A taky jsem si jednou řekl, žemrknu na Ruby. Celkově ale umím programovat tak nějak na nic. Nicméně, co jsem potřeboval, to jsem vždy udělal.

Jakub Galgonek: A ty ženský? ;D


Re:Pojďme společně pozvednout úroveň fóra
« Odpověď #80 kdy: 18. 02. 2015, 16:42:39 »
Do R nějak zvlášť nevidím, ale potřebné analýzy si tam vždy nějak napíšu.
eRko je hodně ujetej jazyk, co? Taky ho teď trochu používám a pořád se nestačím divit :) Ten způsob "zvládnu to samý nad různými typy, předhoď mi cokoli" ale zároveň "pro tuhle knihovnu musíš mít data tak a tak ve sloupcích a pro tuhle jinak a po řádcích" mě trochu dovádí k šílenství :)

Díval jsem se teď na jakýsi video a týpek tam tvrdil, že prá o R jako jazyku prý existuje jenom jedna knížka - že prý statistici ho používají, protože se prostě naučí ty operace, co potřebují udělat a programátoři se o něj zas nezajímají, takže čistě jako jazyk to skoro nikdo nezkoumá :)

Ty dveře s Turrisem...
Já chci taky vidět fotku s dveřma!

Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Re:Pojďme společně pozvednout úroveň fóra
« Odpověď #81 kdy: 18. 02. 2015, 17:48:33 »
Mirek: Na blogu někde na konci příspěvku. Už mam zase takhle dlouhý vlasy a ty dveře už se mě netýkají. Nemluvě o tom, že klika z těchhle na fotce byla přesunuta na hajzlík, kde, jak jistě všichni chápete, byla mnohem podstatnější ;D Ještě nějaké otázky ke dveřím nebo účesu? ;D

Re:Pojďme společně pozvednout úroveň fóra
« Odpověď #82 kdy: 18. 02. 2015, 18:26:22 »
Ještě nějaké otázky ke dveřím nebo účesu? ;D
Takovej účes máš proto, aby se blbě 3D renderoval?

Pan♂P​r​d​e​lka☺

Re:Pojďme společně pozvednout úroveň fóra
« Odpověď #83 kdy: 18. 02. 2015, 19:15:43 »
Takovej účes máš proto, aby se blbě 3D renderoval?

Nebuď hnusnej, je to fanda Boldrika ze seriálu Černá zmije.
https://www.youtube.com/watch?v=gmk4PfuiPVY



panic

Re:Pojďme společně pozvednout úroveň fóra
« Odpověď #84 kdy: 18. 02. 2015, 21:00:43 »
Jakub Galgonek: A ty ženský? ;D

+1

Re:Pojďme společně pozvednout úroveň fóra
« Odpověď #85 kdy: 18. 02. 2015, 22:17:27 »
Jakub Galgonek: A ty ženský? ;D

Záleží na tom? Nemám nějak vyhraněný vkus.

eRko je hodně ujetej jazyk, co? Taky ho teď trochu používám a pořád se nestačím divit :) Ten způsob "zvládnu to samý nad různými typy, předhoď mi cokoli" ale zároveň "pro tuhle knihovnu musíš mít data tak a tak ve sloupcích a pro tuhle jinak a po řádcích" mě trochu dovádí k šílenství :)

To mne spíše štvou ty jejich rozsahy platnosti proměnných :)

Pavouk106

  • *****
  • 2 395
    • Zobrazit profil
    • Můj blog
    • E-mail
Re:Pojďme společně pozvednout úroveň fóra
« Odpověď #86 kdy: 19. 02. 2015, 08:07:23 »
Mirek: Cpak o to, renderování už je dneska brnkačka. Ale vymodelovat to někdo musí! ;D Ale v budoucnu postupně přejdu k jednoduchýmu účesu, kdy bude stačit dát a kouli odlesk a bude vymodelováno...

Jakub Galgonek: No vidíš, i nevyhraněný vkus je odpovědí. Pořád lepší než ta banda anonymů ;-)

Anonymni swager

Re:Pojďme společně pozvednout úroveň fóra
« Odpověď #87 kdy: 19. 02. 2015, 14:49:12 »
Anonymita je muj styl, styl je zivot. Nezavid, neanonymni nicko.

Re:Pojďme společně pozvednout úroveň fóra
« Odpověď #88 kdy: 19. 02. 2015, 14:55:11 »
Anonymita je muj styl, styl je zivot. Nezavid, neanonymni nicko.

Swagger, anonymní internetový svalovče!
 ;)

Re:Pojďme společně pozvednout úroveň fóra
« Odpověď #89 kdy: 19. 02. 2015, 19:06:02 »
Nejak nevim, to co bylo navrzeno je jak linkedin, jen bez jmen.
Kdo potom potvrdi validnost zadanych znalosti?

viz podpis v linkedin toho mam podstatne vice, ale naco to tady natahovat do velikosti CV? CCNA bystrejsi pochopi sitarina. Rekl bych ze info odkdy prispevovatel pracuje s linuxem(server,vps) a pracuje v linuxu i na uzivatelske urovni at uz soukromne nebo i v zamestnani by tam misto nasla. Seznam nejcasteji pouzivanych OS/distribuci taky. Nevyhoda je ze kdyz to zacnou vsichni zobecnovat treba "sitarina,programovani, sprava, conf.mgmt" apod tak si pod tim kazdy muze predstavit neco jineho.
27+