Útěk ze země s bitcoiny

turi

Re:Útěk ze země s bitcoiny
« Odpověď #255 kdy: 28. 02. 2017, 16:49:14 »
O vstupu Krymu do RF bylo narozdíl od našeho vstupu do NATO rozhodnuto demokraticky,

No, "demokraticky" to v žádném ohledu moc nebylo, ale určitě to bylo rozhodnuto LIDOVĚ DEMOKRATICKY. :)


zboj

  • *****
  • 1 507
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Útěk ze země s bitcoiny
« Odpověď #256 kdy: 28. 02. 2017, 17:00:25 »
Posouvá se někdo na území Ruské federace? Napiš, kde se to stalo, zajímá mě to. Protože to se neděje.

Stačí raketové základny pro střely s plochou dráhou letu na hranicích Ruska. Je to příprava na překvapivý úder. Američanům se také sovětské rakety na Kubě moc nelíbily.

Je to Rusko, kdo pravdepodobne porusuje zakaz raket stredniho doletu umistenych na zemi...
Iskander?

gll

Re:Útěk ze země s bitcoiny
« Odpověď #257 kdy: 28. 02. 2017, 17:04:10 »
Posouvá se někdo na území Ruské federace? Napiš, kde se to stalo, zajímá mě to. Protože to se neděje.

Stačí raketové základny pro střely s plochou dráhou letu na hranicích Ruska. Je to příprava na překvapivý úder. Američanům se také sovětské rakety na Kubě moc nelíbily.

Je to Rusko, kdo pravdepodobne porusuje zakaz raket stredniho doletu umistenych na zemi...
Iskander?

Dolet Iskanderu je oficiálně 500 km. Žádnou dohodu neporušuje. Těžko chtít po Rusku aby dodržovalo dohody, když USA dohody porušují.

gll

Re:Útěk ze země s bitcoiny
« Odpověď #258 kdy: 28. 02. 2017, 17:05:08 »

Tomáš Roll

Re:Útěk ze země s bitcoiny
« Odpověď #259 kdy: 28. 02. 2017, 17:10:47 »

O jaké vyhraněnosti zde mluvíte? Já jsem pro neutralitu. To vy se chcete přidávat v případném konfliktu na jednu ze stran.

Belgie, Nizozemí, Lucembursko, Norsko, Dánsko, Estonsko, Litva, Lotyšsko. To jsou země, které byly v roce 1939 neutrální. V ničem jim to nepomohlo.


Re:Útěk ze země s bitcoiny
« Odpověď #260 kdy: 28. 02. 2017, 17:12:44 »

gll

Re:Útěk ze země s bitcoiny
« Odpověď #261 kdy: 28. 02. 2017, 17:16:19 »

O jaké vyhraněnosti zde mluvíte? Já jsem pro neutralitu. To vy se chcete přidávat v případném konfliktu na jednu ze stran.

Belgie, Nizozemí, Lucembursko, Norsko, Dánsko, Estonsko, Litva, Lotyšsko. To jsou země, které byly v roce 1939 neutrální. V ničem jim to nepomohlo.

Zachovali si více důstojnosti než státy otevřeně spolupracující s nacisty.

Re:Útěk ze země s bitcoiny
« Odpověď #262 kdy: 28. 02. 2017, 17:17:42 »
Posouvá se někdo na území Ruské federace? Napiš, kde se to stalo, zajímá mě to. Protože to se neděje.

Stačí raketové základny pro střely s plochou dráhou letu na hranicích Ruska. Je to příprava na překvapivý úder. Američanům se také sovětské rakety na Kubě moc nelíbily.

Je to Rusko, kdo pravdepodobne porusuje zakaz raket stredniho doletu umistenych na zemi...
Iskander?

Mozna. A SSC-8 velmi pravdepodobne.

Re:Útěk ze země s bitcoiny
« Odpověď #263 kdy: 28. 02. 2017, 17:18:37 »

O jaké vyhraněnosti zde mluvíte? Já jsem pro neutralitu. To vy se chcete přidávat v případném konfliktu na jednu ze stran.

Belgie, Nizozemí, Lucembursko, Norsko, Dánsko, Estonsko, Litva, Lotyšsko. To jsou země, které byly v roce 1939 neutrální. V ničem jim to nepomohlo.

Zachovali si více důstojnosti než státy otevřeně spolupracující s nacisty.

Libi se mi, jak se navazis do SSSR.

turi

Re:Útěk ze země s bitcoiny
« Odpověď #264 kdy: 28. 02. 2017, 17:23:49 »
Žádnou dohodu neporušuje. Těžko chtít po Rusku aby dodržovalo dohody, když USA dohody porušují.

Zvrhává se nám o tu trochu v rádio Jerevan. Tak neporušuje, nebo porušuje a schvaluješ to? A jak je to s tvou nestranností? http://necyklopedie.wikia.com/wiki/R%C3%A1dio_Jerevan

Dotaz: Je pravda, že každý návštěvník Rudého náměstí v Moskvě dostane auto?
Odpověď: V principu ano. Ovšem nejedná se o Rudé náměstí v Moskvě, ale o Náměstí Gorkého v Kijevě. Také se nejedná o auta, ale o kola. A nejsou rozdávána, ale kradena.

Re:Útěk ze země s bitcoiny
« Odpověď #265 kdy: 28. 02. 2017, 18:55:09 »
...
Zachovali si více důstojnosti než státy otevřeně spolupracující s nacisty.

Libi se mi, jak se navazis do SSSR.

 ;D  ;D  ;D
+1

Re:Útěk ze země s bitcoiny
« Odpověď #266 kdy: 28. 02. 2017, 18:56:26 »

O jaké vyhraněnosti zde mluvíte? Já jsem pro neutralitu. To vy se chcete přidávat v případném konfliktu na jednu ze stran.

Belgie, Nizozemí, Lucembursko, Norsko, Dánsko, Estonsko, Litva, Lotyšsko. To jsou země, které byly v roce 1939 neutrální. V ničem jim to nepomohlo.

Zachovali si více důstojnosti než státy otevřeně spolupracující s nacisty.
Dnes tu za vás trolíš ty, soudruhu?