IDE pro HTML, CSS a JS

Mirek

Re:IDE pro HTML, CSS a JS
« Odpověď #15 kdy: 20. 01. 2015, 15:33:30 »


Tonda

  • *****
  • 632
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:IDE (HTML + CSS + JS)
« Odpověď #16 kdy: 20. 01. 2015, 16:21:09 »
Netbeans. Ale je pravda, ze koketuju se SublimeText a PHPStorm protoze ta pomalost java molocha je neuveritelna (a to mam SSD ktery to uz takhle hodilo na steroidy)
A PHPStorm není Java moloch? Od jaké velikosti je to moloch? IntelliJ IDEA už je moloch?

Vývojová prostředí od JetBrains jsou výborná, ale až na výjimky nejsou zadarmo. A k VIM, Nano apod., textový editor a integrované vývojové prostředí jsou dvě poněkud odlišné věci.

Kit

Re:IDE (HTML + CSS + JS)
« Odpověď #17 kdy: 20. 01. 2015, 17:01:30 »
... A k VIM, Nano apod., textový editor a integrované vývojové prostředí jsou dvě poněkud odlišné věci.

Otázka zněla: "chcem sa opytat aky HTML editor pouzivate?" Odpověděl jsem dle pravdy. Je s tím snad nějaký problém?

Re:IDE (HTML + CSS + JS)
« Odpověď #18 kdy: 20. 01. 2015, 17:40:17 »
A PHPStorm není Java moloch? Od jaké velikosti je to moloch? IntelliJ IDEA už je moloch?
Je pravda, ze to beru z ciste subjektivniho dojmu. Jak rikam, zatim s nim jen koketuju a asi se mi vic libi Sublime
Děkuji za možnost editace příspěvku.

tdvorak

Re:IDE (HTML + CSS + JS)
« Odpověď #19 kdy: 21. 01. 2015, 06:54:11 »
A k VIM, Nano apod., textový editor a integrované vývojové prostředí jsou dvě poněkud odlišné věci.

Z mé strany byl Nano editor žert, reakce na Kitův Vim. Sám používám Intellij IDEA, jak ultimate, tak community verzi. A můžu jen chválit.


Kit

Re:IDE (HTML + CSS + JS)
« Odpověď #20 kdy: 21. 01. 2015, 08:31:41 »
Z mé strany byl Nano editor žert, reakce na Kitův Vim.

To jsem pochopil, že je to žert. Vim je alternativou k IDE. Má proti němu výhodu, že nepotřebuje GUI.

Kozzi

Re:IDE pro HTML, CSS a JS
« Odpověď #21 kdy: 21. 01. 2015, 09:14:51 »
Ahojte,
chcem sa opytat aky HTML editor pouzivate? Mal by podporovat HTML, JS a CSS + moznost tmavej temy kedze pracujem hlavne v noci. Idealne ak by bol free.

Dakujem

Tak pro me zatim vyhrava WebStorm(obecne produkty od jetbrains), ale nejsou zdarma, coz me ale za tu kvalitu netrapi.

Tonda

  • *****
  • 632
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:IDE pro HTML, CSS a JS
« Odpověď #22 kdy: 21. 01. 2015, 11:16:49 »
V titulku je IDE, v textu editor, každopádně sem zvědav cosi tazatel vybere, zatím to vypadá jako další z fire-and-forget témat. Mě zas přijde jako vtip vim jako takový. Jako IDE sem si oblíbil IntelliJ, ale jako jednoduchý texťák Sublime nevypadá úplně špatně, třeba se mi bude líbit víc než Notepad++.

Re:IDE pro HTML, CSS a JS
« Odpověď #23 kdy: 21. 01. 2015, 11:54:54 »
IDE - WebStorm
TextEditor - vim nebo Sublime.

.

Re:IDE (HTML + CSS + JS)
« Odpověď #24 kdy: 21. 01. 2015, 14:39:14 »
Z mé strany byl Nano editor žert, reakce na Kitův Vim.

To jsem pochopil, že je to žert. Vim je alternativou k IDE. Má proti němu výhodu, že nepotřebuje GUI.

Tak to bych snad nenazýval výhodou.
Jinak já používám netbeans a jsem s nimi spokojen. Bohužel mají horší podporu pro .latte, ale to snad všechny IDE

kolar

Re:IDE (HTML + CSS + JS)
« Odpověď #25 kdy: 21. 01. 2015, 15:30:47 »
Z mé strany byl Nano editor žert, reakce na Kitův Vim.

To jsem pochopil, že je to žert. Vim je alternativou k IDE. Má proti němu výhodu, že nepotřebuje GUI.

A kolo je alternativou auta. Výhodou je, že nepotřebuje palivo.

Kit

Re:IDE (HTML + CSS + JS)
« Odpověď #26 kdy: 21. 01. 2015, 16:33:22 »
To jsem pochopil, že je to žert. Vim je alternativou k IDE. Má proti němu výhodu, že nepotřebuje GUI.

Tak to bych snad nenazýval výhodou.
Jinak já používám netbeans a jsem s nimi spokojen. Bohužel mají horší podporu pro .latte, ale to snad všechny IDE

Chtěl bych tě vidět, jak Netbeans spouštíš na vzdáleném serveru. U toho se krásně projeví ta tvoje výhoda GUI :-)

Tonda

  • *****
  • 632
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:IDE pro HTML, CSS a JS
« Odpověď #27 kdy: 21. 01. 2015, 16:49:27 »
Přes remote desktop pracuju v IntelliJ IDEA naprosto bez problémů.

kolar

Re:IDE (HTML + CSS + JS)
« Odpověď #28 kdy: 21. 01. 2015, 17:11:35 »
To jsem pochopil, že je to žert. Vim je alternativou k IDE. Má proti němu výhodu, že nepotřebuje GUI.

Tak to bych snad nenazýval výhodou.
Jinak já používám netbeans a jsem s nimi spokojen. Bohužel mají horší podporu pro .latte, ale to snad všechny IDE

Chtěl bych tě vidět, jak Netbeans spouštíš na vzdáleném serveru. U toho se krásně projeví ta tvoje výhoda GUI :-)

Na serveru bezi služby a ne IDE. Taky si nechodis hrat hry přes vzdalenou plochu.

Re:IDE pro HTML, CSS a JS
« Odpověď #29 kdy: 21. 01. 2015, 17:20:36 »
To ze zijes ve vyrazne omezenem svete neznamena, ze svet takovy je. Spoustet Netbeany "na serveru" absolutne neni problem - pochopitelne. Docela dlouho jsem na jednom projektu nemel moznost pracovat jinak nez na vzdalene plose a vzdalena plocha byl ten nejmensi problem(vyvoj na widlich jako takovych byl mnohem horsi voser). A pokud jsi myslel produkcni server kde skutecne graficke prostredi nemame, tak tam krome konfiguraku nema nikdo co hrabat v textovem editoru(protoze stejne nema nikam prava zapisovat - na to je deploy at uz obycejnym git pull nebo jenkinsem apod)
Děkuji za možnost editace příspěvku.