Jak by ovlivnil výbuch jaderné bomby na Ukrajině IT sektor?

SB

Re:Jak by ovlivnil výbuch jaderné bomby na Ukrajině IT sektor?
« Odpověď #165 kdy: 22. 12. 2014, 15:01:21 »
... zkus nastudovat tohle: http://gloria.tv/media/F9po9etKpfP
...

Nastudovat? Od kdy se propaganda studuje? Co to má být za „dílko“??? Mám si snad taky vzít kameru a jít natočit s nějakým odsunutým sudeťákem povídání o tom, proč Sudety patří právě Německu a nikomu jinému??? Svatá prostoto...


Logik

  • *****
  • 995
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jak by ovlivnil výbuch jaderné bomby na Ukrajině IT sektor?
« Odpověď #166 kdy: 22. 12. 2014, 15:04:15 »
Citace
Bez faktov si len nikto. Presne ako USA. Kricia naprazdno.
Proč si agresivní? Dochází Ti argumenty? A proč v každém příspěvku musí zaznít USA - ty z něj máš fakt komplex, že?

Jinak důkazů o angažovanosti Ruska je dost.
- Včera např. vyšel rozhovor s ukrajinským vojákem, jak na ně stříleli přes hranice. Nebylo první.
- Dalším argumentem je náhlá vysoká úmrtnost v ruské armádě - oficiálně to jsou různé nehody - ale proč je najednou tolik Rusů nešikovných?
- Asi nejlepším důkazem jsou záběry ruské techniky pořízené na Ukrajině - některé např. vysílala Russia Today, takže to určitě není fake, a byla na ní prokazatelně T72 ve verzi, která se vyskytuje pouze v ruské armádě.
- USA také nekřičí bez důkazů, už ukazovala satelitní snímky.
- Také se podařilo ruské vojáky na ukrajině zajmout (pak tvrdili, že tam zabloudili na cvičení - zabloudit v době GPS o třicet kilometrů do vnitrozemí, navíc na území, kde se bojuje - takovým pohádkám snad nevěříš ani ty).
- Účast rusů na ukrajině potvrdily i kremelské úřady (prezidentská rada pro lidská práva).
- Pomoc ruska potvrdili i vojenští velitelé separatistů (např. Strelkov).
Atd...

Re:Jak by ovlivnil výbuch jaderné bomby na Ukrajině IT sektor?
« Odpověď #167 kdy: 22. 12. 2014, 15:20:02 »
K slibu o nerozšíření NATO na východ:

http://www.foreignaffairs.com/articles/141845/mary-elise-sarotte/a-broken-promise

"According to records from Kohl’s office, the chancellor chose to echo Baker, not Bush, since Baker’s softer line was more likely to produce the results that Kohl wanted: permission from Moscow to start reunifying Germany. Kohl thus assured Gorbachev that “naturally NATO could not expand its territory to the current territory of [East Germany].” In parallel talks, Genscher delivered the same message to his Soviet counterpart, Eduard Shevardnadze, saying, “for us, it stands firm: NATO will not expand itself to the East."

Myslím že je naprosto jasné že jde o východ Německa, ne Evropy.

Koneckonců to potvrdil i Gorbačev:

"M.G.: The topic of “NATO expansion” was not discussed at all, and it wasn’t brought up in those years. I say this with full responsibility. Not a singe Eastern European country raised the issue, not even after the Warsaw Pact ceased to exist in 1991. Western leaders didn’t bring it up, either. Another issue we brought up was discussed: making sure that NATO’s military structures would not advance and that additional armed forces from the alliance would not be deployed on the territory of the then-GDR after German reunification. Baker’s statement, mentioned in your question, was made in that context. Kohl and [German Vice Chancellor Hans-Dietrich] Genscher talked about it.
Source: Russia Beyond the Headlines - http://rbth.co.uk/international/2014/10/16/mikhail_gorbachev_i_am_against_all_walls_40673.html
"

Tolik fakta.

Trollik

Re:Jak by ovlivnil výbuch jaderné bomby na Ukrajině IT sektor?
« Odpověď #168 kdy: 22. 12. 2014, 19:58:31 »
Ajajaj, to bude sklizen! Ta urodicka!  :D  Tolik jednoduchych lidi se na jednom miste jen tak nevidi..........vlastne jo, me se staci kazdy rano podivat z okna na namesti.Mam zavazny podzreni na ridice autobusu - kdyz jde z a do prace v zime, nosi kuklu! Je to zarucenej turbanovec a terorista! Bojte se! Pozor, je tu vsak reseni, dejte mi neomezenou moc, penize a ja vas ochranim! Mam na to satelitni snimek (sice rozmazany, nejde rozeznat kombajn od samohybnyho dela ale coz).