Zkušenosti s Work and Travel USA

...

Re:Zkušenosti s Work and Travel USA
« Odpověď #45 kdy: 11. 12. 2014, 18:04:05 »
sociologicky datamining. nikdy zadnou skolu nestudoval a nikam nepocestuje.


Re:Zkušenosti s Work and Travel USA
« Odpověď #46 kdy: 13. 12. 2014, 11:51:37 »
ono dost zalezi i od toho, naco to pouzijes. treba kdyz pouzijes razitko doktora jako omluvenku, tak niktoo te nebude zato stihat. kdyz uz ale to zneuzijes na poberani davek od statu, tak to je trestni. to by musela uz vecsina studentu sedet :D

Mýlíš se.
Dle zákona je nepodstatné zda tím zfalšováním razítka a podpisu, tedy nějakého dokladu či potvrzení, dojde či nedojde k faktickému poškození nějakého subjektu či osoby. Za porušení zákona se považuje i příprava.
Tedy je trestné i mít ve svém držení razítka cizích subjektů a osob bez vědomí těchto.

Viz včerejší případ "chytráka" taxikáře z Prahy. Sebral zapomenutou kabelku, vzal si peníze, kabelku zahodil.
Přesto bude stíhán za "Neoprávněné držení platebního prostředku" protože v té kabelky BYLY i kreditní a debetní platební karty.
A pro posuzování jeho trestního jednání není podstatné, jestli o nich VĚDĚL, či je použil.
A je za to daleko vyšší trestní sazba, mimochodem.

Mě je to osobně jedno, jestli chceš být další co si cheatem pomůže k nějaké výhodě, je to tvoje vůle. My co to řešíme výhradně legálně, holt  si připíšeme dalšího, co způsobí že ostatní vypadají ve smyslu "Všichni češi kradou a lžou".... 
--- léta jsem znal pouze Windows - pak jsem potkal Macbook - a chtěl jsem to taky -------
-- a tak mám Ubuntu ---------- Philips Freevents X52CZ Intel Core Duo CPU T2700 @ 2.33GHz x2, 2GB RAM,  500GB SSHD Seagate 8GB NAND,- Ubuntu 14.04LTS ---