Zobrazování nových příspěvků ve zprávičkách

Zobrazování nových příspěvků ve zprávičkách
« kdy: 29. 07. 2010, 12:07:18 »
Zdravim,
Takovy maly detail. Pokud je zpravicka umistena na zdrojaku a nachazi se i v odstavci zpravicek na root.cz, tak root.cz zobrazuje prispevky jako nove i po precteni, pricemz na zdrojaku se zobrazuji spravne.
Konkretne jsem to pozoroval u http://zdrojak.root.cz/zpravicky/upozorneni-pro-slovenske-zajemce-o-knihu-jakoba-nielsena/
« Poslední změna: 29. 07. 2010, 15:01:51 od Petr Krčmář »


Re: Zobrazování nových příspěvků ve zprávičkách
« Odpověď #1 kdy: 29. 07. 2010, 15:02:03 »
Díky, zadám to vývojářům jako bug.

nazir

  • ***
  • 110
  • Veni, vidi, discessi.
    • Zobrazit profil
    • hic sunt elephanti
Re: Zobrazování nových příspěvků ve zprávičkách
« Odpověď #2 kdy: 29. 07. 2010, 15:55:21 »
Zadejte jim, prosím, rovnou i bug s neschopností nového revolučního systému root.cz vyrovnat se bez ztráty kytičky se zobrazením nových příspěvků v rozsáhlých (200+ příspěvků) diskusích pod články.  Ale na to Vás jistě lidé upozorňovali již dříve.

Také by bylo pěkné, kdyby se Vám konečně podařilo vývojářům předat kontakt na pana Zandla, viz.

Děkuji.

Re: Zobrazování nových příspěvků ve zprávičkách
« Odpověď #3 kdy: 29. 07. 2010, 16:23:55 »
Tím prvním je míněno odsazování? Vývojáři nedávno změnili míru odsazení příspěvků, mělo by to být přehlednější. Nějaký návrh, co s tím dalšího udělat?

O tom, že to je na Lupě vyřešeno, jsem nevěděl. Našel jsem skutečně takovou položku v konfigu a přidal do ní taky pár nul (jak radil na Lupě kolega Zandl). Budu rád, když mi někdo potvrdí, že se to zlepšilo.

Pavel2

Re: Zobrazování nových příspěvků ve zprávičkách
« Odpověď #4 kdy: 29. 07. 2010, 16:36:37 »
Ne, tím myslí to, že se všechny zprávy označí jako přečtené. Stejně tak při odpovědi - odpověď označí všechny příspěvky jako přečtené, takže odpovědi mezi čtením a odpovědí nikdy nevidíte jako nové.


nazir

  • ***
  • 110
  • Veni, vidi, discessi.
    • Zobrazit profil
    • hic sunt elephanti
Re: Zobrazování nových příspěvků ve zprávičkách
« Odpověď #5 kdy: 29. 07. 2010, 16:46:54 »
Tím prvním je míněn smutný fakt, že pokud jsou nové příspěvky rozlezlé po více stránkách (v případě diskusí s více než 200 příspěvky), tak se při zobrazení první stránky té diskuse ztratí u nových příspěvků na další stránce příznak jejich "nepřečtenosti".
Dokonce bych se skoro vsadil, že v případě, kdy jsou nové příspěvky pouze na druhé a dalších stránkách (tedy příspěvky nad 200), tak se stejně natruc zobrazí nejdříve ta první stránka (s nejstaršími příspěvky, přestože mezi nimi již není žádný nepřečtený) a současně se ty nové příspěvky na dalších stránkách "odnoví", což laskavého čtenáře moc nepotěší (stalo se mi to jednou, či dvakrát)...

Co se týče časového limitu přihlášení do fóra, zdá se, že po tom restartu se situace výrazně zlepšila (platnost cookie do roku 2124 už snad bude stačit i mojí maličkosti), děkuji...

Re: Zobrazování nových příspěvků ve zprávičkách
« Odpověď #6 kdy: 29. 07. 2010, 16:55:28 »
Aha, už jsem to pochopil! Díky za vysvětlení. Pravda, tohle je problém. Zkusím to s vývojáři probrat.

U té cookie jsem rád, že to funguje. Mě to nezlobilo vůbec, takže jsem to nemohl nijak odladit. Jsem rád za zpětnou vazbu. Ještě jednou oběma díky.

Re: Zobrazování nových příspěvků ve zprávičkách
« Odpověď #7 kdy: 29. 07. 2010, 17:00:44 »
Neni zac  ;D