Jak efektivně pracovat s tímto fórem?

pavel m

Jak efektivně pracovat s tímto fórem?
« kdy: 10. 03. 2010, 13:14:39 »
Ahoj, mam jednoduchy dotaz. Obcas se ptam na diskuzi root.cz a vzdy kdyz po nejake dobe hledam odpoved na neco na co uz jsem se zeptal ale casem jsem to zapomnel tak si v DISKUZI vyhledam "pavel m" a ono mi to najde vsechny me dozaty. Muzete mi nekdo poradit jak docilit stejneho vysledku tady na tom foru? Nuti me to totiz zadat i nejake slovo ktere se bude vyhledavat - a to ja nechci  - chci vsechny dozaty na ktere jsem se kdy ptal:(
Diky
« Poslední změna: 10. 03. 2010, 13:31:56 od Petr Krčmář »


Re: Jak efektivně pracovat s tímto fórem?
« Odpověď #1 kdy: 10. 03. 2010, 13:32:58 »
Vyhledávání se bude brzy měnit, takže asi nemá teď smysl to řešit. Bude u nás hledat Google (jako to už je na Měšci). Tam je možné zadat i jen jméno uživatele.

Tomáš Krause

  • *
  • 20
  • Pokud mě potřebujete kontaktovat, použijte e-mail.
    • Zobrazit profil
    • Osobní web
    • E-mail
Re: Jak efektivně pracovat s tímto fórem?
« Odpověď #2 kdy: 10. 03. 2010, 13:45:09 »
Pokud je člověk registrovaný, tak má možnost vidět všechny nové věci od poslední návštěvy nebo i všechny své příspěvky, pak lze odpovědi lehce dohledat.

Re: Jak efektivně pracovat s tímto fórem?
« Odpověď #3 kdy: 10. 03. 2010, 15:20:15 »
Tak ja registrovany jsem ... Jen v tom mam zmatek. Registrovany jsem pod jmenem polo23, ale prispevky pisu pod jmenem Pavel M. Sam uz nevim proc asi z historickych duvodu. Jmeno se zobrazilo jako klikatelny odkaz az ted - po tom co jsme se prihlasil. Bohuzel se mi nezobrazily ostatni prispevky (asi jsem nebyl prihlaseny.) Doufam ze do budoucna se to nejak poresi a budu moct dohledat i prispevky u kterych jsem nebyl zrovna prihlaseny.
« Poslední změna: 10. 03. 2010, 15:22:44 od Pavel M »