Kde koupit 3ds MAX

Kde koupit 3ds MAX
« kdy: 20. 05. 2024, 13:37:22 »
Zdarec!

Prosím Vás, potřeboval bych 3ds Max z druhé ruky. Nenapadá někoho, kde nebo od koho to koupit? Na eBay je to samý vetešník a žádnou důvěru k tomu nemám.

Verze je mně jedno, hlavně to musí chodit na windows 10.

Popřípadě, který student by byl ochotný si to na sebe registrovat, abych to mohl používat. Samozřejmě za love. Stačí rok.


RDa

  • *****
  • 2 622
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kde koupit 3ds MAX
« Odpověď #1 kdy: 20. 05. 2024, 13:59:28 »
Kdyz na to nemate, pouzivejte otevrene alternativy.. copak Blender neni schopen vam poslouzit k danemu ucelu?

Re:Kde koupit 3ds MAX
« Odpověď #2 kdy: 20. 05. 2024, 14:04:29 »
Jenomže já jsem zvyklý :( Jsem koukal, že Autodesk to prodává i jako měsíční předplatné. By možná ten měsíc stačil. Ale je to jako raketa ty ceny. Si matně vzpomínám, že před 20 lety za to chtěli "jenom" asi 30 tisíc kč.

Re:Kde koupit 3ds MAX
« Odpověď #3 kdy: 20. 05. 2024, 14:27:51 »
3DS - měsíc stojí 7 tis. Kč, nechápu co řešíš.
Přeprodej licence je za normálních podmínek nemožný!
Každý datový soubor si nese informaci v jakém prostředí to bylo vytvořeno/upraveno, a zda na legální verzi, a lze to dohledávat. Pak ty firmy který ten výkres dostanou mají akorát problém.

A nebo si kup tokeny.

Zde máš oficiální ceny
https://www.autodesk.cz/products/3ds-max/overview?us_oa=dotcom-us&us_si=09daab0d-ae14-4c90-b0b2-ddfd9bf795c0&us_st=3ds%20Max&term=1-YEAR&tab=subscription&plc=3DSMAX

mikrom

  • ****
  • 358
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kde koupit 3ds MAX
« Odpověď #4 kdy: 20. 05. 2024, 14:55:05 »
...
Autodesk to prodává i jako měsíční předplatné. By možná ten měsíc stačil.
...
Tak si mozes stiahnut Free Trial na 30 dni, mozno ti to bude stacit
https://www.autodesk.com/products/3ds-max/trial-intake


Re:Kde koupit 3ds MAX
« Odpověď #5 kdy: 20. 05. 2024, 15:25:37 »
...
Autodesk to prodává i jako měsíční předplatné. By možná ten měsíc stačil.
...
Tak si mozes stiahnut Free Trial na 30 dni, mozno ti to bude stacit
https://www.autodesk.com/products/3ds-max/trial-intake

No ono to tak asi skončí.

Re:Kde koupit 3ds MAX
« Odpověď #6 kdy: 20. 05. 2024, 15:27:35 »
3DS - měsíc stojí 7 tis. Kč, nechápu co řešíš.
Přeprodej licence je za normálních podmínek nemožný!
Každý datový soubor si nese informaci v jakém prostředí to bylo vytvořeno/upraveno, a zda na legální verzi, a lze to dohledávat. Pak ty firmy který ten výkres dostanou mají akorát problém.

A nebo si kup tokeny.

Zde máš oficiální ceny
https://www.autodesk.cz/products/3ds-max/overview?us_oa=dotcom-us&us_si=09daab0d-ae14-4c90-b0b2-ddfd9bf795c0&us_st=3ds%20Max&term=1-YEAR&tab=subscription&plc=3DSMAX

Tohle jsem nějak nepochopil. Já potřebuji výsledek, né soubor. Nebo jestli si to někdo kupuje kvůli tomu, aby někomu dával soubor... tak jako možné je vše, že.

Buldr

  • ***
  • 141
    • Zobrazit profil
Re:Kde koupit 3ds MAX
« Odpověď #7 kdy: 20. 05. 2024, 15:38:36 »
Jenomže já jsem zvyklý :( Jsem koukal, že Autodesk to prodává i jako měsíční předplatné. By možná ten měsíc stačil. Ale je to jako raketa ty ceny. Si matně vzpomínám, že před 20 lety za to chtěli "jenom" asi 30 tisíc kč.

Buďto se přeučíš, nebo prostě zaplatíš. V této kategorii SW normální jev, protože ten vývoj něco stojí a neprodává se v počtech jako rohlíky. Náklady se rychle vrátí v zakázkách.

Levné to není, ale zase nejde o nic šíleného, takový plnotučný Solidworks + 3DX se vším všudy vyjde ročně na 180 tisíc. Šlo by ušetřit, ale potom to neumí počítat např.: plný auto routing – kompletní vedení se všemi potřebnými hodnotami apod. Projektování a přepočítávání ochrany proti blesku, aneb kudy a jak to poteče, nebo aktivní filtrace vyšších harmonických frekvencí. Raději zaplatíš, jinak nad tím strávíš mnohem, ale mnohem více času a čas není zadarmo, naopak jde o nejdražší komoditu. Plus je celkem normální, že se používá PDM/PLM a pak jde o mišmaš různých SW, které se musí domluvit. Veškeré elektrické komponenty navržené v Solidworks musí "pasovat" ke strojnímu zařízení navrženém v Invertoru, budova v Autocad...

Dost podobné to je s Max, kde to pak chroustá další SW v řetězci.

P.S.: Současná AI je tak schopná, že svod končí (blízká zem) pod záchodem....
« Poslední změna: 20. 05. 2024, 15:41:52 od buldr »
Carpe diem

Re:Kde koupit 3ds MAX
« Odpověď #8 kdy: 20. 05. 2024, 15:51:54 »
Jenomže já jsem zvyklý :( Jsem koukal, že Autodesk to prodává i jako měsíční předplatné. By možná ten měsíc stačil. Ale je to jako raketa ty ceny. Si matně vzpomínám, že před 20 lety za to chtěli "jenom" asi 30 tisíc kč.

Buďto se přeučíš, nebo prostě zaplatíš. V této kategorii SW normální jev, protože ten vývoj něco stojí a neprodává se v počtech jako rohlíky. Náklady se rychle vrátí v zakázkách.

Levné to není, ale zase nejde o nic šíleného, takový plnotučný Solidworks + 3DX se vším všudy vyjde ročně na 180 tisíc. Šlo by ušetřit, ale potom to neumí počítat např.: plný auto routing – kompletní vedení se všemi potřebnými hodnotami apod. Projektování a přepočítávání ochrany proti blesku, aneb kudy a jak to poteče, nebo aktivní filtrace vyšších harmonických frekvencí. Raději zaplatíš, jinak nad tím strávíš mnohem, ale mnohem více času a čas není zadarmo, naopak jde o nejdražší komoditu. Plus je celkem normální, že se používá PDM/PLM a pak jde o mišmaš různých SW, které se musí domluvit. Veškeré elektrické komponenty navržené v Solidworks musí "pasovat" ke strojnímu zařízení navrženém v Invertoru, budova v Autocad...

Dost podobné to je s Max, kde to pak chroustá další SW v řetězci.

P.S.: Současná AI je tak schopná, že svod končí (blízká zem) pod záchodem....

Voe, začínám z vás všech být v depresi :/

petersveter

Re:Kde koupit 3ds MAX
« Odpověď #9 kdy: 20. 05. 2024, 15:56:08 »
Zdarec!

Prosím Vás, potřeboval bych 3ds Max z druhé ruky. Nenapadá někoho, kde nebo od koho to koupit? Na eBay je to samý vetešník a žádnou důvěru k tomu nemám.

Verze je mně jedno, hlavně to musí chodit na windows 10.

Popřípadě, který student by byl ochotný si to na sebe registrovat, abych to mohl používat. Samozřejmě za love. Stačí rok.

Odporucam naucit sa blender. Ono dnes uz tie ceny su naozaj dostupne len pre firmy a jednotlivec nema sancu to pouzivat. Samozrejme pre osobnu potrebu si to kludne stiahni cracknute.

Karmelos

  • *****
  • 1 022
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kde koupit 3ds MAX
« Odpověď #10 kdy: 20. 05. 2024, 16:00:22 »
Vykašli se na autodesk, co potřebuješ dneska uděláš v nějaké generativní AI....  ;D

To bude! A to bude. Napíše se Ai udělej 3D zlobra Shreka a je to. A modeláři nebudou mít co žrát.

Však tam to celý směřuje... Teď se začít učit 3D modelování v podstatě nemá smysl. Do budoucna (odhaduji, že tak do cca 3-5 let = doba kdy budeš ve 3D modelování na profi úrovni) to bude zvládat každej jouda co bude umět "ovládat" AI...
Gréta je nejlepší.

Re:Kde koupit 3ds MAX
« Odpověď #11 kdy: 20. 05. 2024, 16:11:49 »
Zdarec!

Prosím Vás, potřeboval bych 3ds Max z druhé ruky. Nenapadá někoho, kde nebo od koho to koupit? Na eBay je to samý vetešník a žádnou důvěru k tomu nemám.

Verze je mně jedno, hlavně to musí chodit na windows 10.

Popřípadě, který student by byl ochotný si to na sebe registrovat, abych to mohl používat. Samozřejmě za love. Stačí rok.

Odporucam naucit sa blender. Ono dnes uz tie ceny su naozaj dostupne len pre firmy a jednotlivec nema sancu to pouzivat. Samozrejme pre osobnu potrebu si to kludne stiahni cracknute.

No tak já jdu teda stáhnout ten blender. Ale jak v tom do hodiny nevymodeluji jablko, tak to jde z domu.

Re:Kde koupit 3ds MAX
« Odpověď #12 kdy: 20. 05. 2024, 16:40:43 »
No tak já jdu teda stáhnout ten blender. Ale jak v tom do hodiny nevymodeluji jablko, tak to jde z domu.

To je celkem trivka. Má to už hezky dlouho sculpting, já si v tom modeluju sochy.

Re:Kde koupit 3ds MAX
« Odpověď #13 kdy: 20. 05. 2024, 16:58:34 »
Blender nainstalován. Tak vám všem děkuji za řešení. Snad to bude O. K.

CPU

  • *****
  • 801
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kde koupit 3ds MAX
« Odpověď #14 kdy: 21. 05. 2024, 00:25:22 »
Netuším jak Blender, ale třeba Gimp má tak pošahané ovládání, že nakonec ještě rád zaplatíš.
Není nějaká licence 3Ds max na aukru nebo ebay?