Novy reklamni system - priserna problikavani

3ugeene

Novy reklamni system - priserna problikavani
« kdy: 19. 07. 2022, 10:18:01 »
Tu a na CSFD jsem si vsiml uzasneho noveho reklamniho systemu. Kazda stranka, na kterou vlezu, asi 4x problikne nez se zobrazi obsah reklamy a tim se uzasne rozeskace cely obsah stranky.

Je proboha mozne s timhle neco delat nebo toto bude dalsi web, na ktery zkratka prestanu chodit?


Re:Novy reklamni system - priserna problikavani
« Odpověď #1 kdy: 19. 07. 2022, 10:33:24 »
staci poslat par korun rocne a jsi bez reklam... na csfd nechodim ale tady to tak funguje..

Re:Novy reklamni system - priserna problikavani
« Odpověď #2 kdy: 19. 07. 2022, 10:54:00 »
Reklamní systém jde úplně mimo redakci, takže se k tomu neumím vůbec vyjádřit. Ale můžu předat nějaké info nebo žádost kolegům v obchodu. Jen podle tohohle popisu není vůbec jasné, jak vypadá ten problém. Probliknutí pro mě znamená, že na chvíli mizí obsah stránky, ale to myslím, že se asi neděje.

Pokud je problém v tom, že se reklamy donačítávají později a to způsobuje rozestupování různých odstavců a dalších částí, tak to není žádná novinka a je to vlastnost. Bylo mi už dávno vysvětleno, že redakční systém Roota předem netuší, která reklama se kam načte v jakém formátu, takže se na ni nedá předem vytvořit prostor. Proto se to mění až dodatečně v prohlížeči a to způsobuje to odskakování. Je to nepříjemné, taky mi to vadí, ale nikdo s tím zřejmě neumí nic udělat.

Pokud je to jinak, tak prosím o podrobnější popis problému.

Re:Novy reklamni system - priserna problikavani
« Odpověď #3 kdy: 29. 07. 2022, 13:16:14 »
Ničeho jsem si nevšiml. Nestává se to při první návštěvě a při dalších pak ano při kliknutí na pár odkazů?
Chybí stránce "styly"?

CSFD potřebuje zjevně umravit pár funkcní nebo zmrazit pár proměnných aby tam "neotrovaly".
Hlásí konzole javascriptu nějaké  vetší množsttví chyb nebo podivné iframy a xmlhttprequesty ?

A taky, máš poslední verzi browseru? už ani chrome 86 pomalu nestačí, bez toho moderního javasscripty (lambda funkce, bezsteředníková syntaxi) to hlásí parse error

A nepoužíváš náhodou browser "jen tak" ve výchozím nastavení?