Názor čeká na schválení

Názor čeká na schválení
« kdy: 13. 05. 2019, 13:42:20 »
Dobrý den Vážená redakce,

chci se zeptat jak je to nyní s cenzurou na rootu. Ten kdo se proviní proti názorové policii už nemůže ani automaticky přidávat názory?
Zasedá k tomu nějaká komise z těch co si zaplatili víc a ví kdo co smí říkat (jako s počtem hlasů) nebo prostě někdo z redakce rozhodne kdo je vhodný?

Děkuji
« Poslední změna: 13. 05. 2019, 13:47:15 od nepohodlný »


Re:Názor čeká na schválení
« Odpověď #1 kdy: 13. 05. 2019, 13:58:16 »
Ano, je to tak. Mně jsou také neustále příspěvky mazány. :)

Re:Názor čeká na schválení
« Odpověď #2 kdy: 13. 05. 2019, 14:20:27 »
Žádná komise platících neexistuje, rozhodujeme uvnitř redakce a čistě podle přínosnosti daného komentáře. Pokud vám komentáře neprocházejí, nejsou dostatečně přínosné a nechceme je proto pod článkem vydat. Napište rozumné doplnění zprávičky/článku, ideálně podpořené odkazem a samozřejmě vám bude vydáno.

Re:Názor čeká na schválení
« Odpověď #3 kdy: 13. 05. 2019, 14:29:50 »
Děkuji za odpověď.

Nicméně, stále by mě zajímalo, jestli to "Názor čeká na schválení" tak má každý?


Re:Názor čeká na schválení
« Odpověď #4 kdy: 13. 05. 2019, 14:35:32 »
Drtivá většina. Jsou zhruba dvě desítky lidí, kteří jsou ve zvláštní škatulce „známe ho a je rozumný“, kterým se ručně každý příspěvek neschvaluje. Občas do téhle skupiny přeřadíme i „diskutuje zatím rozumně, zkusíme to s ním“ a občas pak po neblahých zkušenostech stejného uživatele po pár dnech zase vyndáme a pokračuje v běžném režimu. To jsou ale spíš jednotky lidí.


Re:Názor čeká na schválení
« Odpověď #5 kdy: 13. 05. 2019, 14:47:35 »
Aha. No že nedávno jsem to ještě nepotřeboval a nyní, druhý týden už asi ano a nejsem si vědom toho že bych něco provedl. V podstatě jsem asi ani nic nepsal. Možná asi nic objevného ale rozhodně nic závadného.

Mohu se dozvědět čím jsem se provinil proti dobru?

Děkuji

gill

  • ****
  • 270
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Názor čeká na schválení
« Odpověď #6 kdy: 13. 05. 2019, 15:01:34 »
Napište rozumné doplnění zprávičky/článku, ideálně podpořené odkazem a samozřejmě vám bude vydáno.

takove komentare tu v minulasti psal uzivatel hugochavez. Skoda, ze prestal.

Re:Názor čeká na schválení
« Odpověď #7 kdy: 13. 05. 2019, 15:09:25 »
@gill

To je otázka jestli přestal nebo byl přestat ;-)

Re:Názor čeká na schválení
« Odpověď #8 kdy: 13. 05. 2019, 16:08:59 »
Pokud vám komentáře neprocházejí, nejsou dostatečně přínosné a nechceme je proto pod článkem vydat.

A nebo se po několika týdnech ignorování dočkáme odpovědi "byla to chyba". :)

Napište rozumné doplnění zprávičky/článku, ideálně podpořené odkazem a samozřejmě vám bude vydáno.

Tak zrovna doplnění zprávičky nebo dotaz na zdroj ve zprávičce většinou neprojdou.

Re:Názor čeká na schválení
« Odpověď #9 kdy: 13. 05. 2019, 16:26:21 »
Zajímalo by mě kdy přestanou procházet ty Jirsákovy věčné uštěpačné implicitní urážky kterých jsou ty jeho uhlazené texty plné ... To mi kolikrát přijde ještě nechutnější než nějaké sprostoty ...