Ako funguje moderovanie/nemoznost pridat komentar do urcitych temat

Ahoj,

bezne nieje problem a moje komentare su hned pridane do diskusie ale niekde nie.
Preco je to tak?

Priklad je tento topic. Neviem tam pridat komentar.

https://forum.root.cz/index.php?topic=29475.0


Re:Ako funguje moderovanie/nemoznost pridat komentar do urcitych temat
« Odpověď #1 kdy: 18. 09. 2024, 14:38:10 »
Žádné omezení by tam být nemělo, pokud je téma odemčené, lze do něj psát. Jedině může zasáhnout antispamový filtr, který jsme nedávno přiškrtili, protože nám tu lezla spousta spamu. Ten by ale neměl reagovat na běžný český či slovenský text. Jak se přesně projeví „nejde to“?

Re:Ako funguje moderovanie/nemoznost pridat komentar do urcitych temat
« Odpověď #2 kdy: 18. 09. 2024, 14:52:52 »
Tvari sa, ze vsetko funguje ale nefunguje.
Kliknem na Odpověď, napisem odpoved, kliknem na Poslat, ziadna chyba/tvari sa, ze vsetko je OK ale moj prispevok sa nezobrazi.

p.s. nieje to tou otravno chybou s odhlasenim :)

prvy krat sa mi to udialo tu - https://forum.root.cz/index.php?topic=29175.30  . Normalne som vedel pridavat komentare az zrazu nie. Neriesil som to, lebo som to pripisoval nejakej chybe/anomalii.

Teraz sa to ale znovu zopakovalo a znovu pri teme zo sekcie Hardware a to mi uz nepride ako nahoda.

Re:Ako funguje moderovanie/nemoznost pridat komentar do urcitych temat
« Odpověď #3 kdy: 18. 09. 2024, 15:08:19 »
To je tedy hodně zvláštní. Posíláte tam nějaký konkrétní text nebo vám tam nejde poslat vůbec nic, ani velmi jednoduchá zpráva? Do tohohle vlákna očividně píšete, takže to funguje. Skutečně bych to tipoval na zásah toho antispamu, ale musel bych vidět konkrétní příspěvek, který vám neprojde. Můžete nám prosím ten text poslat mailem? Nejlépe na redakce(at)root.cz. Díky

Re:Ako funguje moderovanie/nemoznost pridat komentar do urcitych temat
« Odpověď #4 kdy: 18. 09. 2024, 15:18:10 »
Odoslane.

Skusal som rozne varianty spravy, lebo som cakal, ze tam moze byt nejaky filter ale nic nepomohlo. Uplne jednoduchu spravu s jednym/dvoma slovami som neksusal.


Re:Ako funguje moderovanie/nemoznost pridat komentar do urcitych temat
« Odpověď #5 kdy: 18. 09. 2024, 15:45:58 »
Skutečně to byl ten filtr, nastavení jsem upravil a text už projde. Kdyby se to opakovalo, určitě dejte vědět. Díky

Re:Ako funguje moderovanie/nemoznost pridat komentar do urcitych temat
« Odpověď #6 kdy: 18. 09. 2024, 16:22:52 »
Dik.

Uz to preslo :)