AdSense a nepotvrzený souhlas

Jen Kings

  • ***
  • 101
  • Hryprodva.cz
    • Zobrazit profil
    • Hry Pro Dva
    • E-mail
AdSense a nepotvrzený souhlas
« kdy: 21. 08. 2024, 06:52:41 »
Ahojte.

Řeším nasazení AdSense, a stále jsem nenašel uspokojivou odpověď na to, jak řešit to když uživatel neodsouhlasí consent se sušenkama.

Nechávám všechno řešit jejich script, takže používám automatické reklamy, a v hlavičce mám hozený jen tag
Kód: [Vybrat]
<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-XXXXXXX"
        crossorigin="anonymous"></script>
Plus řeším pouze na hlavní stránce, že vkládám ještě dvě reklamy do "feedu".

Potíž je, že nevím co dělat s uživateli co nedají consent v té tabulce co google automaticky vyhazuje. Momentální chování je to, že se všechny reklamy přestanou zobrazovat a zůstává po nich jen prázdné místo (jak u těch mých zakóděných, tak ale i u těch automatických které se tedy sice reálně nevloží, ale prakticky rozdrbou layout).

Všude jsou nějaké náznaky, že by mělo být možné servírovat bez consentu nepersonalizované reklamy, ale nikde se mi nedaří zjistit, jak toho dosáhnout. V Administraci adsense jde jen globálně přepnout jestli všem zobnrazovat personalizované, nebo nepersonalizované.

Neřešil to už někdo ? Nemáte nějaké tipy jak na to ? Díky.


Re:AdSense a nepotvrzený souhlas
« Odpověď #1 kdy: 21. 08. 2024, 18:01:25 »

Jen Kings

  • ***
  • 101
  • Hryprodva.cz
    • Zobrazit profil
    • Hry Pro Dva
    • E-mail
Re:AdSense a nepotvrzený souhlas
« Odpověď #2 kdy: 22. 08. 2024, 08:35:09 »
Z googlí dokumentace jsem už pročetl snad všechno, ale ani ty články s příkladama kódu nedělají bohužel nic. Takže buď jsou outdated, nebo dělám něco špatně