Sháním kartu Memory pro duo

Jen Kings

  • **
  • 80
  • Hryprodva.cz
    • Zobrazit profil
    • Hry Pro Dva
    • E-mail
Sháním kartu Memory pro duo
« kdy: 19. 06. 2024, 12:06:38 »
Ahojte.

Dostal se mi do ruky můj vysněný telefon w800i. V dobách když jsem po něm toužil jsem místo něj měl "skvělý k310i s ještě skvělejšími 15MB paměti.
Momentálně sháním nějakou paměťovku Memory PRO DUO kterou bych do něj mohl strčit, abych trochu rozšířil jeho 32MB dostupné paměti.
Nenašel by se někdo, kdo by měl tuhle vykopávku ještě doma a byl ochoten se ji za rozumnou cenu zbavit?
Na internetu jsem našel nějaké 2GB kousky, většinou tak kolem tří stovek, ale je to z dost pochybných eshopů, nebo z číny a moc se mi to nechce riskovat, takže to beru jako krajní variantu zatím.

P.S - o redukcích vím, ale je to kousek do sbírky, a tak bych rád všechno "tak jak má být".



Re:Sháním kartu Memory pro duo
« Odpověď #1 kdy: 19. 06. 2024, 12:35:30 »
Čus, asi bych byl ochoten pustit 2GB originál Sony včetně USB čtečky. Region Praha.

Re:Sháním kartu Memory pro duo
« Odpověď #2 kdy: 19. 06. 2024, 13:03:14 »
Odkud jses? Mozna bych v Brne jeste neco vyhrabal (a nejspis byla pouzita prave ve w800 a nastupcich do prechodu na M2).

Jen Kings

  • **
  • 80
  • Hryprodva.cz
    • Zobrazit profil
    • Hry Pro Dva
    • E-mail
Re:Sháním kartu Memory pro duo
« Odpověď #3 kdy: 19. 06. 2024, 13:50:29 »
díky za nabídky. Jsem z České Třebové, ale rád zaplatím dopravu, pokud bude ochota to poslat. Teoreticky by měla přežít v obálce mezi dvěma čtvrtkami papíru, ale případně třeba Zásilkovna nebo Balíkovna ?

Každopádně kapacita asi nehraje příliš roli. Teoreticky by mi stačilo i 1GB, takže nejsem přiliš vybíravý

Re:Sháním kartu Memory pro duo
« Odpověď #4 kdy: 19. 06. 2024, 14:00:16 »
Jestli na to nepospícháš, to vzít někdo z kolegů cestou na Moravu.


Jen Kings

  • **
  • 80
  • Hryprodva.cz
    • Zobrazit profil
    • Hry Pro Dva
    • E-mail
Re:Sháním kartu Memory pro duo
« Odpověď #5 kdy: 19. 06. 2024, 18:35:49 »
Určitě na to nespěchám, takže to můžeme dohodnout podle toho jak ti to bude nejlépe vyhovovat.

Re:Sháním kartu Memory pro duo
« Odpověď #6 kdy: 26. 06. 2024, 08:58:54 »
Tak ja jsem tu svou kartu uz nenasel :(

Jen Kings

  • **
  • 80
  • Hryprodva.cz
    • Zobrazit profil
    • Hry Pro Dva
    • E-mail
Re:Sháním kartu Memory pro duo
« Odpověď #7 kdy: 26. 06. 2024, 10:26:57 »
Nevadí, i tak díky za snahu a ochotu :)
Marek psal mail, že by tu svou byl ochoten pustit, a že by ji po kolegovi doručil.
Když jsem mu ale popsal, co za unikátnost a tak trochu bláznivost by mohl cestou při doručování potkat, tak čekám, vzhledem k pobavené reakci, jestli to jepřijede doručit osobně :D

Re:Sháním kartu Memory pro duo
« Odpověď #8 kdy: 26. 06. 2024, 10:38:32 »
Mám doma nějakou 256/512M nebo adapter z MicroSD ale ten se dá za pár korun koupit i v Alza.

Jen Kings

  • **
  • 80
  • Hryprodva.cz
    • Zobrazit profil
    • Hry Pro Dva
    • E-mail
Re:Sháním kartu Memory pro duo
« Odpověď #9 kdy: 26. 06. 2024, 11:00:39 »
Kdyby náhodou nedopadla ta karta od Marka, tak bych určitě vzal za vděk i 256/512MB, takže bych se případně ozval.
Zatím ale poslední informace byla, že bych jí měl v průběhu 2 týdnů objevit ve schránce

Re:Sháním kartu Memory pro duo
« Odpověď #10 kdy: 27. 06. 2024, 16:56:45 »
Příležitostně si to určitě osobně přijedu prohlídnout, ale do schránky ti to zítra hodí kolega, protože má cestu dřív.