Výběr rekvalifikačního kurzu

Re:Výběr rekvalifikačního kurzu
« Odpověď #15 kdy: 19. 01. 2024, 17:19:22 »
Ja žasnem, že jak je v ČR super, že vám pracák preplatí aj takéto odborné kurzy IT a tým podporuje ľudí aby sa mohli rekvalifikovať. Myslím, že máte výborný sociálny systém.
My v SR sme ako vždy 100 rokov za opicami a nič takéto nemáme :(
Jo to mame - tak skvelej, ze nam kvuli tomu stat bere kazdy mesic skoro 2/3 vydelku. Za to jsem fakt stastnej kdyz pak vidim ty "skoleni" kam si skolitel natahne svoje kamose a realne se nic neskoli. Tak jako se to delalo naprosto bezne v "OP konkurenceschopnost a cosi"
Děkuji za možnost editace příspěvku.


Re:Výběr rekvalifikačního kurzu
« Odpověď #16 kdy: 19. 01. 2024, 18:40:49 »
Ja žasnem, že jak je v ČR super, že vám pracák preplatí aj takéto odborné kurzy IT a tým podporuje ľudí aby sa mohli rekvalifikovať. Myslím, že máte výborný sociálny systém.
My v SR sme ako vždy 100 rokov za opicami a nič takéto nemáme :(
Jo to mame - tak skvelej, ze nam kvuli tomu stat bere kazdy mesic skoro 2/3 vydelku. Za to jsem fakt stastnej kdyz pak vidim ty "skoleni" kam si skolitel natahne svoje kamose a realne se nic neskoli. Tak jako se to delalo naprosto bezne v "OP konkurenceschopnost a cosi"

Několikrát jsem podobné rekvalifikační kurzy školil (většinou jsou placené z EU), a že by si tam školitel natáhl svoje kamarády a nic neškolil dost pochybuji. Je s tím dost práce, papírování a chodí kontroly - školitel dokládá vzdělání, kvalifikaci. Asistentky, které to zajišťovaly měly dost vítr z kontrol.

FKoudelka

Re:Výběr rekvalifikačního kurzu
« Odpověď #17 kdy: 19. 01. 2024, 23:51:41 »
Já mám pocit, že garance práce znamená, že si člověk prostě jakoukoli práci najde, což dokládá, že ji alespoň hledá. Pokud práci nenajde (což bych se divil), proplatí mu peníze za kurz. Ale možná to mám popletené.

Každopádně doporučuji kurz na Udemy nebo klidně dobrou učebnici, dá toho mnohem víc.

No … Udemy… tím si nejsem jist, nicméně prof. Hrbolek by mi asi oponoval :-)

 To OP: No pun intended..

Re:Výběr rekvalifikačního kurzu
« Odpověď #18 kdy: 20. 01. 2024, 07:56:26 »
Co očekávat od IT juniorské pozice https://youtu.be/C9PfrIFFfw8?si=iGDrtmPEhcQMTVGb

Re:Výběr rekvalifikačního kurzu
« Odpověď #19 kdy: 22. 08. 2024, 10:28:58 »
Ja žasnem, že jak je v ČR super, že vám pracák preplatí aj takéto odborné kurzy IT a tým podporuje ľudí aby sa mohli rekvalifikovať. Myslím, že máte výborný sociálny systém.
My v SR sme ako vždy 100 rokov za opicami a nič takéto nemáme :(
Jo to mame - tak skvelej, ze nam kvuli tomu stat bere kazdy mesic skoro 2/3 vydelku. Za to jsem fakt stastnej kdyz pak vidim ty "skoleni" kam si skolitel natahne svoje kamose a realne se nic neskoli. Tak jako se to delalo naprosto bezne v "OP konkurenceschopnost a cosi"

Dobrý den, naše školitele si v ITnetwork vybíráme velmi pečlivě, chceme totiž našim studentům poskytnout co nejlepší výuku.