ITNetwork - má někdo zkušenosti?

peete

Re:ITNetwork - má někdo zkušenosti?
« Odpověď #15 kdy: 09. 12. 2023, 09:48:15 »
Jak jiz psali jini, nejlepsi je CS50, Mooc.fi, Visualgo.net a dalsi legendarni kurzy a weby v anglictine zdarma. Kdo neumi EN, muze si to vsecko dat do prekladace. Itnetwork by se mel snazit srovnat krok s touto konkurenci, zatim jsou dost pozadu.


Re:ITNetwork - má někdo zkušenosti?
« Odpověď #16 kdy: 18. 01. 2024, 16:42:38 »
Když se podepisovala smlouva tak to tam možná někde bylo, nevšiml jsem si toho. Ale kudy chodím, tam to vyprávím, jak jsem dopadl. Nechápu, že si někdo od nich myslí, že když mě připraví o přístup ke všem dosavadním materiálům tak půjdu a koupím si další kurz. To je prostě na hlavu. Přikládám soubor jak to vypadá a co mi odpověděli na emailový dotaz.
Dobrý den, pokud Vám byl přístup odebrán, prosím kontaktujte svého bývalého studijního koordinátora, aby Vám přístupy obnovil. Nyní je platnost přístupu k e-learningovým lekcím u rekvalifikačních kurzů časově neomezená.

Re:ITNetwork - má někdo zkušenosti?
« Odpověď #17 kdy: 25. 03. 2024, 21:02:34 »
Občas si procházím diskuzním fórum na jejich webu. Jsou to dobrý klauni, pohrdaj každým kdo nedělá weby a nestudoval na Unicorn University. Ale na úplný základy je to asi fajn. Hlavně nezůstat jen u toho a nedat jim ani korunu.

Jen Kings

  • ***
  • 101
  • Hryprodva.cz
    • Zobrazit profil
    • Hry Pro Dva
    • E-mail
Re:ITNetwork - má někdo zkušenosti?
« Odpověď #18 kdy: 26. 03. 2024, 06:13:50 »
Cca 10 let zpátky, kdy to ještě nebylo takovéhle extrémně komerční, ale fungovalo to jako komunita programátorů, tak to bylo fajn a rád jsem tam chodil. Párkrát jsem se účastnil i těch soutěží "machr na", kdy byl vždy předložen nějaký zajímavý problém a hledalo se nejlepší řešení :)
Pak se to ale zvrhlo k totálnímu komerčnímu hnusu, zhruba jak popisuje Mirek. Komunita tam už v podstatě není, jde jen o to vyždímat z lidí co nejvíce peněz za nesmysly. Tu stránku už v podstatě ani nenavštěvuju, protože to, co z toho udělali je fakt k pláči. A to jsem ten web míval fakt rád, a navštěvoval jsem ho ještě v dobách, kdy se to jmenovalo "islandsoft" a posupně to každých pár let pak měnilo název :)

Re:ITNetwork - má někdo zkušenosti?
« Odpověď #19 kdy: 12. 06. 2024, 22:51:29 »
Dobrý den, mohl by mi někdo se zkušeností říct jestli tahle recenze souhlasí:   https://www.reddit.com/user/BananovnikBNN/comments/1d5upna/itnetwork_n%C3%A1zorrecenzezku%C5%A1enost/


Jen Kings

  • ***
  • 101
  • Hryprodva.cz
    • Zobrazit profil
    • Hry Pro Dva
    • E-mail
Re:ITNetwork - má někdo zkušenosti?
« Odpověď #20 kdy: 13. 06. 2024, 06:42:09 »
Osobní zkušenost přímo s kurzem nemám, ale podle doslechu a zkušeností s jejich projektem jako takovým si myslím, že je to poměrně relevantní recenze

Re:ITNetwork - má někdo zkušenosti?
« Odpověď #21 kdy: 14. 06. 2024, 15:13:37 »
Já si o té recenzi myslím, že člověk co napíše takový román nemůže mít žádný život. Kdo ho vydrží přečíst, tak take ne. Tady bylo napsáno docela dost z praktických zkušeností.

Re:ITNetwork - má někdo zkušenosti?
« Odpověď #22 kdy: 26. 06. 2024, 18:07:45 »
Dobrý den, mohl by mi někdo se zkušeností říct jestli tahle recenze souhlasí:   https://www.reddit.com/user/BananovnikBNN/comments/1d5upna/itnetwork_n%C3%A1zorrecenzezku%C5%A1enost/

Dobrý den, i když nás mrzí, že anonym v recenzi nebyl s naším kurzem spokojený, ze zpětné vazby našich dalších absolventů víme, že jim obsah i forma kurzu vyhovovaly (viz naše Příběhy absolventů https://www.itnetwork.cz/pribehy). Každému při učení vyhovuje něco jiného a je důležité najít si to svoje :) Kdybyste se chtěl na cokoliv zeptat, nebo poradit, určitě se nebojte obrátit na naše kolegy na rekvalifikace@itnetwork.cz