Chytrý detektor kouře do domu

JurajP

  • ****
  • 358
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Chytrý detektor kouře do domu
« Odpověď #30 kdy: 16. 10. 2024, 10:56:12 »
a s Nestom od google nema niekto skusenost? Je to celkom vyzdvihovany detektor, ale drahy a posledna fw verzia je z 02/2023, takze je dost mozne, ze to uz nebude mat ani podporu


Re:Chytrý detektor kouře do domu
« Odpověď #31 kdy: Dnes v 12:39:47 »
tak tam zavolam hasicov. este by sa to dalo doplnit vnutornou kamerou, ci nejde o falosny poplach. Mame doma Jablotron, tam by sa dali vyuzit ich detektory dymu a napojit na nejaky centralny system, ale to nemam napojene ani teraz v pripade spustenia alarmu, a od Jablotronu uz nic nechcem, to teraz lutujem, ze som ho vobec dal.

Čeho litujete? Můžu nějak pomoct? Pokud ústřednu máte a chcete dostávat kdykoliv informaci, tak bych naopak šel cestou si nechat dodělat kouřáky a zapojit si ústřednu.

JurajP

  • ****
  • 358
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Chytrý detektor kouře do domu
« Odpověď #32 kdy: Dnes v 15:00:31 »
Platenie stvrtrocne za to, ze mam aplikaciu, cize vlastne za nic. Ano mozem mat riesenie cez smsky, ale radsej chcem appku. Rozsirenie svojpomocne? Absolutne nemozne. Na kazdu sprostost treba volat technika, ktory moje nove poziadavky urcite nebude robit za vatikansku menu. Nevravim, ze to nie je prepracovany system, naozaj kvalitny, ale clovek da za par alarmov, zaplavove cidla a detektor plynu vyse 1700e a este plati za aplikaciu. Ked by som vedel dopredu, zvazoval by som mozno nejaky iny system, mozno aj nieco z ciny za 1/5 cenu, aj ked by to nebolo na takej urovni. Takze za mna platenie appky a nemoznost rozsirit si podla seba.

K dymovym senzorom Jablotron. Mohol by som ich dat, ale musel by  som mat bezdratove, takisto bezdratovy modul na komunikaciu (ten nemam, detektory su na drate) no a samozrejme na toto vsetko volat technika. Takze mozno dalsich 300e-500e?