IP kamery bez nutnosti aplikace

IP kamery bez nutnosti aplikace
« kdy: Dnes v 11:22:10 »
Můžete mi doporučit nějaké NVR zařízení pro záznam a prohlížení alespoň čtyř kamer? Rád bych "appliance", box, který koupím, nakonfiguruju a roky o něm nebudu vědět. Všichni výrobci mi nutí aplikaci (jen pro windows), a/nebo mobilní apliaci obvykle s "přístupem přes internet", v nejlepším případě webové rozhraní, které ovšem potřebuje různá rozšíření prohlížeče, která jsou k dispozici jen pro windows. Vyhovoval by mi web interface, který bude fungovat plnohodnotně pod linuxem (live-view, konfigurace NVR). To zařízení bude kompletně offline bez přístupu k internetu.



SR

Re:IP kamery bez nutnosti aplikace
« Odpověď #2 kdy: Dnes v 18:02:55 »
Cca mesic zpatky sem si rozbehal synology security station a na jejich NASu (DS920+) celkem spokojenost
plus:
 - rozumne jednoduche
 - vse lokalne
 - funguje v prohlizeci (bez doplnku jen pokud chces h265 tak to myslim neco chtelo tak sem zustal u h264) + apka
minus:
 - cena zalezi jestli ten NAS vyuzijes i na jine veci. Ja si na to beham zalohy. Bezi tam docker takze sem zrusil vsechny raspbery pi a podobne hracky a bezim si na tom veci v kontejneru.
 - plati se tam licence za pocet pripojenych kamer coz je takove... nicmene je to jednorazovy poplatek podle ceny NASu dostanes nake licence zdarma a ta cena neni tragicka (pokud uz mas na to koupis NAS s disky za 20K tak te to nepolozi :))