FB: 100% homo obsah?

FB: 100% homo obsah?
« kdy: 13. 10. 2024, 13:41:17 »
Mam facebook, ale nepouzivam ho. Tiez ho otvaram len v dedikovanom prehliadaci ktory na nic nepouzivam okrem vyoja pre localhost ak mi treba viac uzivatelov. Mam len par skupin ktore prilezitosne pozriem ci je nieco nove(cestovanie, cigary, audio/video). Nemam tam ziadne kontakty a asi jednu lajknutu stranku(bojove sporty).


Dnes som si vzimol ze moj feed je plny stranok propagujucich homosexualitu.

Zaujimalo by ma ci facebook zase nerobi nejake experimenty na ludoch, ako to ma vo zvyku? Predsalen volby prezidenta v usa sa blizia tak si robia asi nejake priskumy?

Je to neskutocne nechutne a neviem to nijak vypnut, manualne blokovat vsetky stranky ma uz nebavi, je toho privela.


RDa

  • *****
  • 2 676
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:FB: 100% homo obsah?
« Odpověď #1 kdy: 13. 10. 2024, 13:54:05 »
Taky mam feed plny blbosti - a bohuzel je tam skryty feedback, ze jakmile zastavis scroll na necem - tak veci toho typu budes mit denne na taliri :D Ono nelze uz ani lajknout neco ciziho (doporuceny obsah), protoze je to cesta do pekla. Takze sve reakce a interakce omezuji temer vyhradne na posty ze sve socialni bubliny a pak to chvili nepusobi tak otravne, kdyz vidim to, co me zajima.

Re:FB: 100% homo obsah?
« Odpověď #2 kdy: 13. 10. 2024, 14:49:37 »
Jedine co ma napada ze som lajkol za posledny tyzden mohlo byt nejake meme a stare auta. Tam globohomo nema ziadnu naveznost, preto som si isty, ze to nema nic spolocne s mojou interakciu ale to tlaci FB.

alex6bbc

  • *****
  • 1 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:FB: 100% homo obsah?
« Odpověď #3 kdy: 13. 10. 2024, 15:15:52 »
k tomu musis pristupovat jak jsem to delali za komunistu pred '89.
je to vsudypritomna propaganda a nervovat se nema smysl, ignoruj to.