Vyhoření?

Re:vyhorenie?
« Odpověď #15 kdy: 21. 11. 2013, 11:29:56 »
Cetl jsem o nakym ajtakovi, jak koupil starej statek, chova zvirata, opravuje statek a po vecerech programuje a je v pohode...
jsem o tom bytostne presvedcen, ze je v pohode (pokud mel na statek nasetreno a nemusi platit hyposku)!
Děkuji za možnost editace příspěvku.


ZAJDAN

  • *****
  • 2 086
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:vyhorenie?
« Odpověď #16 kdy: 21. 11. 2013, 11:42:14 »
prokrastinace a podobné zoufalství otravuje nejenom IT lidi ovšem je pravda že ty nejvíce :_))) vyprdni se na ty knihy a udělej to jako člověk "domorodec"
já doporuřuji začít si radikálně vážit sám sebe, naučit se odmlouvat ve svůj vlastní prospěch a nedělat každému hlupáka, prostě se naučit si dopřát třeba lenošením a makat jen na tom co má smysl, dokázat si určit hodnotu své práce/schopností, CVIČIT, ať už stretching nebo silové cvičení, zakládat si na dobrém jídle(nejlépe si sám vařit) a dokud to jde si uvědomovat hodnotu svého zdraví a být za to šťastný a hlavně nezoufat a narvat do sebe sebevědomí, že i kdyby válka přišla já přežiju...já se nedám!
Vesele, vesele do továrny dělník běží...vesele, vesele do továrny jde. Vesele se usmívá když mu soustruh zazpívá...vesele, vesele do továrny jde. Vesele si poskočí když se soustruh roztočí ...vesele, vesele do továrny jde.

mám stíha

Re:vyhorenie?
« Odpověď #17 kdy: 21. 11. 2013, 15:42:39 »
Mne na toto pomohol kokain... Odkedy som ho zacal brat tak vsetko lepsie stíham.

Jozef

Re:vyhorenie?
« Odpověď #18 kdy: 21. 11. 2013, 15:44:58 »
Mne na toto pomohol kokain... Odkedy som ho zacal brat tak vsetko lepsie stíham.
Len dokedy? Vsetko ma svoj rub i lic...
Myslim, ze toto nie je riesenie!!!