Používáte WhatsApp/Mesenger kvůli kamarádům?

Re:Používáte WhatsApp/Mesenger kvůli kamarádům?
« Odpověď #60 kdy: 27. 06. 2024, 08:58:28 »
Ne, nespletl. Vim, co je hysterie a do tohohle tematu sedne jak pozadi na hrnec.

Ano, ty pseudoduvody znam, pomatenci je opakuji furt dokola. To s tom vysatim mozku - vyhledejte si ve slovniku vyznam pojmu nadsazka, sarkasmus.

Njn. kdyz ti neco vysava mozek tak se to postara abys to tak nevnimal.  ;D
To je jak s toxoplazmozou. Jelikoz se toxo potrebuje dostat do kocicich strev, tak presvedci nakazenou krysu, ze kocky jsou v pohode a vsichni kdo si to nemysli jsou hysterky.

Z toho vyvozuju, ze tobe se neda verit, protoze uz jsi nakazena krysa.. Az mi rekne, ze jsem hysterka, nekdo kdo taky socky nepouziva tak to bude k zamysleni.


Re:Používáte WhatsApp/Mesenger kvůli kamarádům?
« Odpověď #61 kdy: 27. 06. 2024, 09:53:59 »
To je největší crap aplikace co vůbec je, nenávidím Facebook, ani si nejdou přes mobil přečíst zprávy, aniž by to nechtělo otvírat tuhle děsnou aplikaci.

A dneska už Facebook jenom otevřu, zjistím, že většina věcí na nástěnce je spam, a hned ten šrot zase zavírám. A s poplatkem 200,- Kč se museli zbláznit, tolik jim nikdy za ten jejich žďorb platit nebudu, ani nemám jistotu že mi přestanou tapetovat stránku marketingovýma skupinama.

A nesnáším už od pohledu toho zakladatele FB, vypadá jak ten robočlověk Dat ze Startreku.
« Poslední změna: 27. 06. 2024, 09:57:03 od registrovany123 »

Re:Používáte WhatsApp/Mesenger kvůli kamarádům?
« Odpověď #62 kdy: 27. 06. 2024, 09:58:49 »
Prostě je používám od začátku a nepropadám hysterickým záchvatům.
Jsem rád, že tu je i tento názor a děkuji za něj. Odhaduji, že si to myslí většina společnosti. Pak je menšina, která to používá opatrně z nutnosti a nakonec ty "hysterky", které nechtějí být součástí takového "matrixu" :-)

Lidi, co si myslí, že facebook / někdo další jenom čekaj, až si nainstalujou whatsapp a pak jim vysajou mozky, účty, a já nevím co, považuju za blázny.
Jinými slovy, nechápete důvody, proč by někdo nepoužíval takovou službu a přicházel tak o společenský styk. To je v pořádku, většina lidí to nechápe a v podstatě mají pravdu.

Nebudu Vám vnucovat svůj názor, jen by mě zajímalo, co všechno byste si nechal líbit, abyste mohl používat takový nástroj? Jestli máte nějakou červenou linku, kde byste si řekl "tohle už je moc, s tim nástrojem končím"? Dejme tomu, kdyby WhatsApp vyžadoval neustále zapnutý mikrofon a kameru, vyžadoval přístup ke zprávám a k hovorům, samozřejmě za účelem zlepšení služeb :-)

Bylo by pro Vás červenou linkou třeba zpoplatnění služeb? Nebo cenzura některých slov? Nebo počítání sociálního kreditu podle toho s kým komunikujete a o čem?

Řekl byste si "dost, sbohem kamarádi, uvidíme se v jiné aplikaci" nebo "to nevadí, zatnu zuby a táhnu, přece nebudu za hysterku" :-)

Díky za názory.

Re:Používáte WhatsApp/Mesenger kvůli kamarádům?
« Odpověď #63 kdy: 27. 06. 2024, 10:17:54 »
Samozřejmě že ne. Kdo stojí za kontakt, umí používat víceméně cokoliv jiného.

Jedine ten Google je ťažko sa zbaviť (keďže u mobilných telefónov to bez Google nejde).
Jistěže to jde, když se chce. Ani to není tak složité; nejjednodušší je samozřejmě koupit si rovnou nezagooglovaný telefon (Murena apod.).

Re:Používáte WhatsApp/Mesenger kvůli kamarádům?
« Odpověď #64 kdy: 28. 06. 2024, 09:28:08 »
Xychtokniha ani cokoli dalšího co smrdí Cukrblikem nesmí do mé blízkosti. Čož mi ovšem nikterak nebrání zaúkolovat někoho,o kom vím,že se v tom orientuje, pokusem o vyhledání osoby,například bývalého spolužáka :)
Cukrblikovi je můj postoj zcela jistě úplně ukradený,ale já jsem přesvědčený,že Xychtokniha a například TikTok jsou dvě opravdu velká svinstva,bez kterých by lidstvu bylo lépe. Sice by vzápětí někdo vymyslel něco ještě mnohem horšího,ale co už :)
Poslední,kdo se mne snažil dokopat k instalaci WhatsAppu bylo kamarádi z hospody.
Že prý to svolávání bude jednodušší. Odvětil jsem,že fajn,ale použijeme něco jiného.
Například mám Threemu.
Neprošlo to a všichni kromě mne si udělali skupinu. Nemám problém,protože hospodu stejně svolávám já,takže na to dál používám SMS skupinu.
No a pak se občas dozvím,že ve Whatsskupině se dvě hodiny řešily důvody,proč ten,či onen nemůže přijít.
Někteří jedinci mi pak i sdělili,že tím,že to ani nevidím,jsem šťastný člověk,na což mohu odpovědět pouze:"Já vím"


Re:Používáte WhatsApp/Mesenger kvůli kamarádům?
« Odpověď #65 kdy: 28. 06. 2024, 09:45:31 »
Jinými slovy, nechápete důvody, proč by někdo nepoužíval takovou službu a přicházel tak o společenský styk. To je v pořádku, většina lidí to nechápe a v podstatě mají pravdu.

Nebudu Vám vnucovat svůj názor, jen by mě zajímalo, co všechno byste si nechal líbit, abyste mohl používat takový nástroj? Jestli máte nějakou červenou linku, kde byste si řekl "tohle už je moc, s tim nástrojem končím"? Dejme tomu, kdyby WhatsApp vyžadoval neustále zapnutý mikrofon a kameru, vyžadoval přístup ke zprávám a k hovorům, samozřejmě za účelem zlepšení služeb :-)

Bylo by pro Vás červenou linkou třeba zpoplatnění služeb? Nebo cenzura některých slov? Nebo počítání sociálního kreditu podle toho s kým komunikujete a o čem?

Řekl byste si "dost, sbohem kamarádi, uvidíme se v jiné aplikaci" nebo "to nevadí, zatnu zuby a táhnu, přece nebudu za hysterku" :-)

Díky za názory.


Nebymyslejte si umele argumenty a umela dilemata :) ted to neni, a az s tim prijdou, budu to resit.

Zatim se ale budu bavit hysterkama, co slysi Zuckerberg a hned maj infarkt. Je to zabavne :)

e3k

  • ****
  • 254
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Používáte WhatsApp/Mesenger kvůli kamarádům?
« Odpověď #66 kdy: 28. 06. 2024, 10:25:53 »
wacap/messanger a pod. sa mi dari ignorovat. dlho moji kamosi odolavali ale medzicasom je signal celkom rozsireny tak pouzivam toto kecatko na zvolavanie na pivo. vacsina ale stale ma wacap.

Re:Používáte WhatsApp/Mesenger kvůli kamarádům?
« Odpověď #67 kdy: 28. 06. 2024, 15:15:49 »
ted to neni, a az s tim prijdou, budu to resit.

Pochybuji. Jistě znáte syndrom vařené žáby. Tak příjemnou zábavu :-)

Re:Používáte WhatsApp/Mesenger kvůli kamarádům?
« Odpověď #68 kdy: 28. 06. 2024, 15:26:38 »
tolik argumentacnich faulu v jednom prispevku :))) to se nevidi casto :)


Re:Používáte WhatsApp/Mesenger kvůli kamarádům?
« Odpověď #69 kdy: 01. 07. 2024, 11:20:41 »
tolik argumentacnich faulu v jednom prispevku :))) to se nevidi casto :)
Asi byste si měl nastudovat kromě syndromu vařené žáby také co je to argumentační faul...

Re:Používáte WhatsApp/Mesenger kvůli kamarádům?
« Odpověď #70 kdy: 01. 07. 2024, 22:11:29 »
Možná těmi argumentačními fauly myslel "hysterky" a "vysávání mozků".

Re:Používáte WhatsApp/Mesenger kvůli kamarádům?
« Odpověď #71 kdy: 02. 07. 2024, 19:45:17 »
Myslis muj prispevek?  :o ...
To nee...
1. s hysterkama i mozkama zacal sam
2. Ja neargumentuju... jen vysvetluju...
3. A ano... nazval sem ho krysou  ;D a to je mozna faul, ale ne argumentacni...

Re:Používáte WhatsApp/Mesenger kvůli kamarádům?
« Odpověď #72 kdy: 02. 07. 2024, 21:44:41 »
On ty fauly Lord_Pitzbulka nespecifikoval, tak hádám že tím myslel dřívější příspěvky Lorda_Pitzbulky o hysterkách a vysávání mozků Ale nechci mu kazit zábavu. Většina lidí uvažuje jako on.

Když ty změny přicházejí postupně, většinou si to lidé nějak zracionalizují. Šmírování nevadí, tak proč by měly vadit ostatní věci, když na WhatsAppu jsou všechny důležité kontakty. Jak si na to jednou zvyknou, nechtějí to měnit. Vzpomněl jsem si na film Šmejdi, kde jedna z obětí naříkala, že ji už nechtěji vzít na prodejní akci.

A aby se to Lorda_Pitzbulky nějak nedotklo, vůbec to s ním nesrovnávám, píšu obecně a nechci tím nikoho urazit. Ač si myslím své :-)

Re:Používáte WhatsApp/Mesenger kvůli kamarádům?
« Odpověď #73 kdy: 02. 07. 2024, 21:47:06 »
Ano, většina lidí uvažuje jako já, protože jsou normální a nepropadají záchvatům, že zrovna po nich jde facebook a zuckerberg.

jsem rád, že všichni mí přátelé jsou normální.

Re:Používáte WhatsApp/Mesenger kvůli kamarádům?
« Odpověď #74 kdy: 07. 07. 2024, 09:53:31 »
nepropadají záchvatům

Aby nedošlo k argumentačním faulům, já "nepropadám záchvatům", ale pouze nepoužívám službu, s jejímiž podmínkami nesouhlasím. Vy s jejími podmínkami souhlasíte, tak si ji používejte.