Práce v Red Hatu v Brně

emil

Práce v Red Hatu v Brně
« kdy: 25. 07. 2018, 15:15:37 »
jaka je prace v redhatu v brne?
myslim pracoviste, lide, zpusob prace a komunikace.
« Poslední změna: 13. 08. 2018, 14:54:08 od Petr Krčmář »


David1234

Re:prace v redhatu
« Odpověď #1 kdy: 25. 07. 2018, 15:36:47 »
Taky by mě zajímalo.

klit

Re:prace v redhatu
« Odpověď #2 kdy: 25. 07. 2018, 17:09:10 »
Praca fajn, peniaze nic moc. Dobre na rozbeh.

Ayylmao

Re:prace v redhatu
« Odpověď #3 kdy: 25. 07. 2018, 17:33:33 »
Praca fajn, peniaze nic moc. Dobre na rozbeh.
Co to je nic moc? 25-30?

klit

Re:prace v redhatu
« Odpověď #4 kdy: 25. 07. 2018, 17:44:55 »
35-55 + benefity. Spodna hranica pre juniorov, vrchna pre seniorov.


Ayylmao

Re:prace v redhatu
« Odpověď #5 kdy: 25. 07. 2018, 17:48:34 »
35-55 + benefity. Spodna hranica pre juniorov, vrchna pre seniorov.
Tak to je totalni bida, za tohle delaji delnici ve fabrice, to je urazka pro vyvojare. Co se zblaznili, pri tehle inflaci a cene nemovitosti? A jak je to tam s multikulti, gender feminazi vymyvanim mozku? 55 pro seniora mozna v Ostrave, ne Brne.

mzb

Re:prace v redhatu
« Odpověď #6 kdy: 25. 07. 2018, 18:17:35 »
A jak je to tam s multikulti, gender feminazi vymyvanim mozku?

Americka firma , tak hadej :D

Zvarok

Re:prace v redhatu
« Odpověď #7 kdy: 25. 07. 2018, 20:11:06 »
Ked pri fakulte podnikatelske v Brne zacali stavat ten RedHat, ocakaval som platy pre super odbornikov okolo 100tis v hrubom. Ked som sa dozvedel, kolko tam realne davaju, bol to sok.

Pina!

Re:prace v redhatu
« Odpověď #8 kdy: 25. 07. 2018, 20:16:44 »
Ked pri fakulte podnikatelske v Brne zacali stavat ten RedHat, ocakaval som platy pre super odbornikov okolo 100tis v hrubom. Ked som sa dozvedel, kolko tam realne davaju, bol to sok.
Tak pre nich sme my (aj cesi, len si nemyslite :))) iba odpad z vychodu. Oni su tu prave preto, aby pre nich vychodoeuropania robili prakticky zadarmo a este aby im bozkali rite za pracu v prestiznej spolocnosti so zvucnym menom. Pochybujem, ze v USA tiez platia take hovno. Ale uznavam, ze benefity ako homeoffice mozu byt fajn, aj work/life balance. No ucty treba z niecoho platit a robit za mzdu robotnika v skodovke ci volkswagene mi pride ako urazka. Niektore firmy by si mali vytiahnut hlavu zo zadnej casti tela a len tak zbezne pozriet kolko teraz stoja byty a potraviny.

...

Re:prace v redhatu
« Odpověď #9 kdy: 26. 07. 2018, 07:28:25 »
35-55 + benefity. Spodna hranica pre juniorov, vrchna pre seniorov.

to se mi nezda, kamos tam nastupoval pred lety, dobrej ale sotva 2 roky(? - jestli vubec) po skole a dostal teda podstatne vic, nez je tvoje udavana horni hranice...

mzb

Re:prace v redhatu
« Odpověď #10 kdy: 26. 07. 2018, 12:11:21 »
35-55 + benefity. Spodna hranica pre juniorov, vrchna pre seniorov.

to se mi nezda, kamos tam nastupoval pred lety, dobrej ale sotva 2 roky(? - jestli vubec) po skole a dostal teda podstatne vic, nez je tvoje udavana horni hranice...

tak ono RH a i ostatni firmy v oboru maji smluvni platy ... takze co si vyjednas to mas. Takze to ze vetsina se vejde mezi 35-55 neznamena ze nekdo schopny si nevyjedana 80+

667

Re:prace v redhatu
« Odpověď #11 kdy: 26. 07. 2018, 13:59:03 »
jaka je prace v redhatu v brne?
myslim pracoviste, lide, zpusob prace a komunikace.

Jeste pred par lety bych rekl: uplne v pohode. Ale ruku v ruce s rostouci velikosti firmy je znat i postupna korporatizace a byrokratizace, z open source se stava polozka v marketingovych materialech.

A jak je to tam s multikulti, gender feminazi vymyvanim mozku?

Standardni americky neomarxismus. V brnenske montovne se to da zatim vice mene ignorovat, otazka je, jak dlouho.

Re:prace v redhatu
« Odpověď #12 kdy: 26. 07. 2018, 18:12:26 »
jaka je prace v redhatu v brne?
myslim pracoviste, lide, zpusob prace a komunikace.

platy sa tu rozoberali, tak s im povenujem až na koniec


Proč dnes lidé v IT tak často mění práci?
Klára Antošová, 11. květen 2011

Stále platí, že nejčastějším rozhodovacím faktorem jsou finance.


 V některých případech ale touha po „ošahání“ nové technologie je tak silná, že se poohlídnou po firmě, která novinky již používá. Často to není jen o technologiích, ale i atraktivnosti projektů či klientů.
https://m.itbiz.cz/proc-lide-v-it-meni-praci

A teraz k financiám od človeka, čo má názory zakladateľov kapitalizmu, ktorý bol postavený na protestantskej etike, a nie deformovaný ksputalizmus bez etiky urobený finančnými skupinami


Michal Štencl zo Sygicu: Podnikateľ je ten, čo chce niečo zmeniť

29.12.2015,


Nedávno som bol na rokovaní s istou brnianskou firmou. Polovica jej zamestnancov boli Slováci, hoci oproti Bratislave mali polovičné platy. Išli .... do Brna, lebo chceli kvalitu.
https://www.etrend.sk/trend-archiv/rok-2015/cislo-46/podnikatel-je-ten-co-chce-nieco-zmenit.html

A teda zaujímavé projekty..



MayMay

Re:prace v redhatu
« Odpověď #13 kdy: 26. 07. 2018, 18:45:16 »
jaka je prace v redhatu v brne?
myslim pracoviste, lide, zpusob prace a komunikace.
Nedávno som bol na rokovaní s istou brnianskou firmou. Polovica jej zamestnancov boli Slováci, hoci oproti Bratislave mali polovičné platy. Išli .... do Brna, lebo chceli kvalitu.
https://www.etrend.sk/trend-archiv/rok-2015/cislo-46/podnikatel-je-ten-co-chce-nieco-zmenit.html
A teda zaujímavé projekty..
No tomu sa mi nechce verit, ze by v BA boli platy vyssie. A ak aj ano, tak co zivotne naklady, ceny potravin/byvania a ako je to tam s dopravou? V Brne je to teda s dopravou dost o nicom, ale co tak citam, tak v Bratislave je to uz kolaps. Okrem toho "CP"ckarov tam aktivne starousadlici nenavidia, takze preco by mal niekto povedzme z vychodu ist do BA, ked moze ist rovno Brno/Praha/Vieden(ak vie sprechovat) a nikto mu to nebude hadzat na oci, ze je menejcenny len preto, lebo sa narodil na druhej strane Slovenska a ma iny prizvuk. A co to nasilie, ako bolo aj nedavno v novinach, ze nejaky chlap zabil filipinca? Co skolky/skoly pre deti, parkovacie miesta, zdravotnictvo atd.

anonym

Re:prace v redhatu
« Odpověď #14 kdy: 26. 07. 2018, 18:54:42 »
Není to tam tak špatné, ale jedna věc mi vadí a to jsou ty červené klobouky, je to přikázaný dresscode pro všechny developer každé pondělí. To by podle mě měli ve vedení trochu omezit nebo alespoň povolit pouze malé jarmulky či radionky.