vubec netusim kolik bych mel nabidnout? jedna vec je jenom pixla, druha vec je cely fungujici hw.
me ted zajima jen zda mi nekdo vubec neco nabidne.
Já jenom tak, jestli to myslíš vážně a tušíš, o čem píšeš... Funkční N.C. stojí na Ebayi kolem dvou tisíc dolarů, to je opravdu raritní sběratelský kousek, afaik se jich vyrobilo jnom málo.
Jinak G4ky koupíš za pusu kdekoliv, těch jsou mraky, bývaly běžně ve studiích a teď už jsou dost passé, zkus
http://www.grafika.cz/bazar/ třeba někdo někde ve sklepě nějaký kousek vyhrabe... Octany se u nás na fakultě (FI MU) vyřazovaly tak sedm let zpátky, možná si to někdo na hraní koupil a teď by bral radši kapesný

Pár kousků prodávala postupně na Aukru nějaká slečna, za nějakou tuším pětistovku nebo tak nějak, asi vyhrabala někde na skládce

Uvažoval jsem o něm, ale pak jsem si radši sedl na ruce, krámů už máme doma dost

O2 jsou hnusný, ty bych nekupoval. To už radši indy nebo fuel. (
http://aukro.cz/sgi-fuel-i3049299304.html - ta cena je ale docela přemrštěná...)
Ale imho nejlepší koupě by byla G5 Power Mac. To byly opravdu krásný stroje, měl jsem jeden doma. A dneska jsou celkem bezcenný, takže za nějaký dva tisíce by se třeba sehnat dal. To by byla fakt dobrá investice

Ještě jsem měl Mac Cube, to byl taky moc hezkej stroj, ale ten case byl tak specifickej, že na nic než do vitrínky by to asi dneska nebylo, navíc je to taky docela sběratelskej kus - kompletní sestava v dobrým stavu na Ebayi taky až tisíc dolarů... Nefunkční nebo nekompletní za míň:
http://r.ebay.com/WQ0F9BPokud to myslíš vážně a chceš víc kusů, možná by stálo za to zkusit zkontaktovat nějaký německý obchodníky/likvidátory IT, mívají neuvěřitelný množství různých strojů za pusu.