Openbox a posun pomocí touchpadu

stewe

Openbox a posun pomocí touchpadu
« kdy: 17. 01. 2012, 16:20:40 »
Zdravim,

potreboval by som poradit, ako nastavit v openboxe taku vec, ze ked po touchpade prejdem dvoma prstami naraz (hore alebo dole) tak to simuluje scrollovanie s koleckom mysi. Mal som xubuntu, tam to fungovalo akosi out-of-box ale v openboxe to prestalo pracovat. Hladal som ako na to s googlom ale nebol som velmi uspesny, popravde ani neviem, co mam hladat.

diky
« Poslední změna: 17. 01. 2012, 17:33:02 od Petr Krčmář »


BSD

Re:openbox touchpad
« Odpověď #1 kdy: 17. 01. 2012, 16:53:58 »
Kdyz jsem mel OpenBox, pouzival jsem jeste Linux - tam to bylo reseno pres HAL - tzn., nadefinoval jsem si prislusny soubor v XML. Definice na scrolovani dvema prsty se provadela prave v tom "HAL" souboru. Tusim, ze se jedna o soubor 11-x11-synaptics.fdi.
(Precti si ale man, protoze ten soubor se musel odnekud nekam zkopirovat, pak upravit)

stewe

Re:openbox touchpad
« Odpověď #2 kdy: 17. 01. 2012, 17:06:24 »
diky :))

s tymto to funguje, hodil som to do skriptu ...

Kód: [Vybrat]
xinput set-int-prop '"SynPS/2 Synaptics TouchPad"' "Synaptics Two-Finger Pressure" 32 10
xinput set-int-prop '"SynPS/2 Synaptics TouchPad"' "Synaptics Two-Finger Width" 32 6
xinput set-int-prop '"SynPS/2 Synaptics TouchPad"' "Two-Finger Scrolling" 8 1
xinput set-int-prop '"SynPS/2 Synaptics TouchPad"' "Synaptics Two-Finger Scrolling" 8 1 1
xinput set-int-prop '"SynPS/2 Synaptics TouchPad"' "Synaptics Jumpy Cursor Threshold" 32 150