Budoucnost a vize v IT

Terezka

Re:Budoucnost a vize v IT
« Odpověď #45 kdy: 04. 12. 2013, 17:30:55 »
Vývoj IT se dotýká i studentů, jaké možnosti si myslíte, že budou mít studenti za pár let vývoje a inovací informačních technologií? Jak by mohla probíhat výuka na PC v budoucnosti na středních a vysokých školách?

Myslím si, že v budoucnu (snad,možná,někdy, jednou i u nás, v daleké budoucnosti...) se většina výuky a přednášek přizpůsobí IT. Proč si psát poznámky do sešitu, když jdou technologie kupředu a už dnes má téměř každý student svůj ntb nebo pc. A bylo by fajn, kdybychom se někdy dočkali výuk na SŠ a VŠ na vyspělých technologiích s dotykovými displeji, které nás asi stejně neminou... Jsem skeptická - tohle je pro naši zem hodně vzdálené, toho se nejdřív dočkají podle mě ve vysoce technicky rozvinutých zemích, jako je třeba Japonsko...


Tom Liberec

Re:Budoucnost a vize v IT
« Odpověď #46 kdy: 05. 12. 2013, 00:00:53 »
To tedy nevím ale tady už si do prace nosi tablety i elektrikáři.  Zažil jsem i auto elektrikáře který si notebook nosil misto sešitu do školy. Jde spíše o to kdo očekáváte, že to bude finacovat.

Simply

Re:Budoucnost a vize v IT
« Odpověď #47 kdy: 06. 12. 2013, 10:58:10 »
Tablety a notebooky jsou těžko použitelné na některé věci. Když chcete psát matematické rovnice, zlatý papír. LaTeX je bolest :)