Podnikání ve virtuální realitě

Adam Novák

Podnikání ve virtuální realitě
« kdy: 01. 12. 2017, 16:57:44 »
Ahoj,

 v následujícím roce se pustím do projektu v oblasti virtuální reality.
 V tuto chvíli jsem ve fázi učení, hledání vhodných příležitostí a získávání počátečního
 kapitálu. Také jsem začal komunikovat s potenciálními zákazníky z řad architektů.

Mám za sebou více než 10 let zkušeností na různých IT projektech, studoval
 jsem IT a mediální komunikaci. Tedy mám obecný přesah do obou oborů spojených s VR.
 Nicméně neživil jsem se přímo programováním ani tvorbou designu.
 Vedle toho mám zkušenosti s vytvářením projektů/organizací v oblasti vzdělávání a médií.

 Hledám proto k sobe spíše technického nadšence, který má podobnou motivaci,
 tedy vybudovat úspěšnou firmu poskytující služby v oblasti VR. Ideálně bys měl
 být z Prahy a okolí pro praktičtější spolupráci.

 Rád uvítám i kontakty na freelancery, kteří nechtějí spolupracovat na budování firmy,
 ale mají relevantní zkušenosti s 3D designem, programováním v C++, herními enginy nebo přímo
 aplikacemi pro virtuální realitu.

 Těším se na spolupráci

 Adam Novák


Re:Podnikání ve virtuální realitě
« Odpověď #1 kdy: 28. 02. 2018, 18:22:06 »
Dobré odpoledne. To je velmi zajímavý návrh. Jsem odborník, který se v této oblasti rozvíjí po dobu 2 let. Prosím, řekněte mi, jestli je to problém, že bydlím v jiné zemi. Nehledáte na freelancer nebo osobu, která je připravena k pohybu?
full aso optimization tricks

Re:Podnikání ve virtuální realitě
« Odpověď #2 kdy: 17. 07. 2019, 06:31:26 »
Ahoj,

 v následujícím roce se pustím do projektu v oblasti virtuální reality.
 V tuto chvíli jsem ve fázi učení, hledání vhodných příležitostí a získávání počátečního
 kapitálu. Také jsem začal komunikovat s potenciálními zákazníky z řad architektů.

Mám za sebou více než 10 let zkušeností na různých IT projektech, studoval
 jsem IT a mediální komunikaci. Tedy mám obecný přesah do obou oborů spojených s VR.
 Nicméně neživil jsem se přímo programováním ani tvorbou designu.
 Vedle toho mám zkušenosti s vytvářením projektů/organizací v oblasti vzdělávání a médií.

 Hledám proto k sobe spíše technického nadšence, který má podobnou motivaci,
 tedy vybudovat úspěšnou firmu poskytující služby v oblasti VR. Ideálně bys měl
 být z Prahy a okolí pro praktičtější spolupráci.

 Rád uvítám i kontakty na freelancery, kteří nechtějí spolupracovat na budování firmy,
 ale mají relevantní zkušenosti s 3D designem, programováním v C++, herními enginy nebo přímo
 aplikacemi pro virtuální realitu.

 Těším se na spolupráci

 Adam Novák

Jak to s tím vaším podnikáním dopadlo, smím se zeptat?

Nedávno kolem mě profrčely zprávy kolem VR v Praze a sexuálních služeb v https://www.naughtyharbor.cz/virtualni-realita/. Tak jsem si na Vás vzpomněl :) Mimochodem, obor v někom může vyvolat zájem, druhý se ušklíbne, mě to upřímně minimálně zajímá.

Díky, Tomáš