Programování pro Apple

vyvojar

Programování pro Apple
« kdy: 22. 05. 2013, 17:42:32 »
Co myslíte, vyplatí se (má cenu) se učit jen tak ve volným čase programovat pro Apple(tzn. Objective-C, Cocoa Framework)? Využití by předpokládám bylo v podstatě jenom na zařízeních pro Apple. Mám k tomu určitý vztah, baví mě dělat pěkné věci(hezky vypadající UI) a u Applu zrovna si na to lidi docela potrpí, aby aplikace vypadaly pěkně a tak celkově, ale zase uvrtat se u toho je celkem risk, když to člověk vůbec nevyužije. Programuje tu někdo pro Apple, nějaké postřehy ?:)


TomasVoracek

Re:Programování pro Apple
« Odpověď #1 kdy: 22. 05. 2013, 20:45:18 »
Co myslíte, vyplatí se (má cenu) se učit jen tak ve volným čase programovat pro Apple(tzn. Objective-C, Cocoa Framework)? Využití by předpokládám bylo v podstatě jenom na zařízeních pro Apple. Mám k tomu určitý vztah, baví mě dělat pěkné věci(hezky vypadající UI) a u Applu zrovna si na to lidi docela potrpí, aby aplikace vypadaly pěkně a tak celkově, ale zase uvrtat se u toho je celkem risk, když to člověk vůbec nevyužije. Programuje tu někdo pro Apple, nějaké postřehy ?:)

Jaká je prosím otázka?  ???

3ugeene

Re:Programování pro Apple
« Odpověď #2 kdy: 22. 05. 2013, 20:51:01 »
programuju ve volnem case a taky nechapu otazku

sdrgtdasgf

Re:Programování pro Apple
« Odpověď #3 kdy: 22. 05. 2013, 21:24:11 »
Co myslíte, vyplatí se (má cenu) se učit jen tak ve volným čase programovat pro Apple(tzn. Objective-C, Cocoa Framework)? Využití by předpokládám bylo v podstatě jenom na zařízeních pro Apple. Mám k tomu určitý vztah, baví mě dělat pěkné věci(hezky vypadající UI) a u Applu zrovna si na to lidi docela potrpí, aby aplikace vypadaly pěkně a tak celkově, ale zase uvrtat se u toho je celkem risk, když to člověk vůbec nevyužije. Programuje tu někdo pro Apple, nějaké postřehy ?:)

ja sice chapu tvoji oblibu v pomilovani cernosek (objective-c, cocoa), ale to prece neznamena, ze nemuzes hoblovat asiatky (fortran) nebo belosky (c++, java) pripadne vyzkouset anal (haskell)

:-) :-) :-)

vyvojar

Re:Programování pro Apple
« Odpověď #4 kdy: 22. 05. 2013, 22:37:03 »
Co myslíte, vyplatí se (má cenu) se učit jen tak ve volným čase programovat pro Apple(tzn. Objective-C, Cocoa Framework)? Využití by předpokládám bylo v podstatě jenom na zařízeních pro Apple. Mám k tomu určitý vztah, baví mě dělat pěkné věci(hezky vypadající UI) a u Applu zrovna si na to lidi docela potrpí, aby aplikace vypadaly pěkně a tak celkově, ale zase uvrtat se u toho je celkem risk, když to člověk vůbec nevyužije. Programuje tu někdo pro Apple, nějaké postřehy ?:)

ja sice chapu tvoji oblibu v pomilovani cernosek (objective-c, cocoa), ale to prece neznamena, ze nemuzes hoblovat asiatky (fortran) nebo belosky (c++, java) pripadne vyzkouset anal (haskell)

:-) :-) :-)

tak díky :D
Ale jinak ono te žere nějaký čas, který by se dal využít případně pro něco jiného (jiný jazyk, framework..), takže ...


Barbora

Re:Programování pro Apple
« Odpověď #5 kdy: 18. 09. 2013, 14:45:04 »
Dobrý den,

Jsme mladá společnost zabývající se mobilním marketingem a hledáme do svého týmu vývojáře iOS aplikací pro práci na zajímavých projektech pro mezinárodní klienty.

V případě zájmu se, prosím, neváhejte obrátit na adresu info@crazytomato.com.

Pokud myslíte, že by tato nabídka mohla zajímat i někoho z Vašeho okolí, můžete ji sdílet.

S pozdravem,
Barbora Oplištilová

Re:Programování pro Apple
« Odpověď #6 kdy: 18. 09. 2013, 15:16:46 »
můžete ji sdílet.
Můžem, jo?

Juchů!

JardaP .

  • *****
  • 11 064
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Programování pro Apple
« Odpověď #7 kdy: 18. 09. 2013, 17:14:12 »

Re:Programování pro Apple
« Odpověď #8 kdy: 18. 09. 2013, 17:39:50 »
Mmmm, Jawa 350 634!

:)

Franta <xkucf03/>

Re:Programování pro Apple
« Odpověď #9 kdy: 18. 09. 2013, 18:44:33 »
Rajče jako banán, někdy to vyjde nastejno :-)