Senior C++ Developer - Prague/Brno

Senior C++ Developer - Prague/Brno
« kdy: 20. 06. 2011, 12:08:25 »
Brief job description:
For our long term project for an international bank related to reengineering of bank credit risk system we are looking for experienced developers.

Essential skills:
Very strong experience (at least 2+ years) with development in:
- C++
- C
- Willingness to be trained for Java and work in Java as well

Another important:
- Oracle/SQL
- Design Patterns
- Unit testing, Junit
- Eclipse (advantage)

- Very good communication skills in English, both verbal and written
- Team player, open minded, proactive, communication with business users, loyalty
- Willingness to travel

Optional skills:
- Experience with Java, J2EE
- Experience with Spring, Hibernate
- Tools (Maven, Ant…)
- Analysis/Design
- Unix/Linux
- Investment Banking experience

If you are interested in this position, feel free to send your CV or ask for further informations to:

Zuzana Kajňáková
zuzana.kajnakova@logica.com
Logica Czech Republic s.r.o.
Na okraji 335 / 42
162 00  Praha
Česká republika



Re: Senior C++ Developer - Prague/Brno
« Odpověď #1 kdy: 20. 06. 2011, 15:00:19 »
No za kilo bych do toho šel  ;)

Mordae

Re: Senior C++ Developer - Prague/Brno
« Odpověď #2 kdy: 21. 06. 2011, 00:29:29 »
No za kilo bych do toho šel  ;)

No, ani za kilo... Logica? Java? Yewwwww~~~

Pat

Re: Senior C++ Developer - Prague/Brno
« Odpověď #3 kdy: 25. 06. 2011, 11:39:08 »
Já bych tam šel i za čtvrtinu, ale nemám na Logicu dost zkušeností  :-[. Do Logicy trvají výběrová řízení na jednu pozici i přes rok, jak koukám na vyvěšené nabídky....

nhx

Re: Senior C++ Developer - Prague/Brno
« Odpověď #4 kdy: 25. 06. 2011, 23:46:01 »
Z firem majících na každý stránce webu fotku multi-kulti skupiny vytlemenejch idiotů mi je na blití.


peter

Re: Senior C++ Developer - Prague/Brno
« Odpověď #5 kdy: 26. 06. 2011, 12:06:58 »
Z firmy ktorá nedokáže využiť reklamu, ale spamuje na fóre je mi na grcanie. Vyzerá to ako reklama pre lemonade stand.

JenClovek

Re: Senior C++ Developer - Prague/Brno
« Odpověď #6 kdy: 26. 06. 2011, 16:52:33 »
Proc? Ja jsem naopak rad, ze to sem davaji :).

Re: Senior C++ Developer - Prague/Brno
« Odpověď #7 kdy: 27. 06. 2011, 08:41:20 »
Z firmy ktorá nedokáže využiť reklamu, ale spamuje na fóre je mi na grcanie. Vyzerá to ako reklama pre lemonade stand.

Dobrý den,
nikdo Vás nenutí si tento příspěvek na fóru přečíst, proto jej prosím neoznačujte za spam.

Děkuji.

Logica

Re: Senior C++ Developer - Prague/Brno
« Odpověď #8 kdy: 27. 06. 2011, 08:46:30 »
Já bych tam šel i za čtvrtinu, ale nemám na Logicu dost zkušeností  :-[. Do Logicy trvají výběrová řízení na jednu pozici i přes rok, jak koukám na vyvěšené nabídky....

Dobrý den,

čistě pro upřesnění, ať někdo není zbytečně odrazen :).

výběrová řízení na jednu pozici netrvají rozhodně jeden rok (průměrně se to pohybuje kolem 1 měsíce). Zaměřujeme se na určitou sadu rolí/technologií (C++, Java, Testing, Informatica a další) a tyto role průběžně hledáme na nové a nové projekty, proto nemá smysl vytvářet nové inzeráty, stačí prodlužovat :).

Logica


Re: Senior C++ Developer - Prague/Brno
« Odpověď #9 kdy: 27. 06. 2011, 10:07:05 »
No ja nevim, ale ja bych asi do takove pozice nesel, i kdybych splnoval vsechny pozadavky (jako ze splnuju naprostou vetsinu vsech). Hledal jsem na tech jejich strankach nejaky produkt, na kterym pracuji, ale nic jsem nenasel. Mozna to je prace pro nejake instituce nebo support velkym spolecnostem a proto me to odrazuje. Jak rikam, muselo by to byt vyvazeno nejakymi opravdu velkymi vyhodami. Ale to jen tak pisu svuj nazor, soucasne zamestnani mi vyhovuje

demeter

Re: Senior C++ Developer - Prague/Brno
« Odpověď #10 kdy: 15. 07. 2011, 13:53:05 »
No za kilo bych do toho šel  ;)

No, ani za kilo... Logica? Java? Yewwwww~~~

co máte proti práci v Logice?  zajímaly by mě nějaký zkušenosti (a varování), protože sem o ní uvažoval.

Re: Senior C++ Developer - Prague/Brno
« Odpověď #11 kdy: 15. 07. 2011, 17:33:21 »
ale nemám na Logicu dost zkušeností  :-[

No jestli za "very strong experience" považují dva roky praxe a stačí jim to na seniorskou pozici, tak to asi není žádná NASA, ne? :)

vbar

Re: Senior C++ Developer - Prague/Brno
« Odpověď #12 kdy: 15. 07. 2011, 19:33:38 »
co máte proti práci v Logice?  zajímaly by mě nějaký zkušenosti (a varování), protože sem o ní uvažoval.
No mně osobně třeba vadí programovat v kravatě...

Sten

Re: Senior C++ Developer - Prague/Brno
« Odpověď #13 kdy: 15. 07. 2011, 20:12:44 »
No některé podmínky mi připadají vyloženě špatně vymyšlené, třeba že není potřeba Java, ale je potřeba Junit (kdo kdy používal testovací framework pro Javu bez Javy?), ale pokud je to jen špatně formulované (Junit je výhodou, ne požadavek), tak bych do toho i šel :-)

fox

Re: Senior C++ Developer - Prague/Brno
« Odpověď #14 kdy: 15. 07. 2011, 20:14:42 »
Jednoduše jako u všech firem ať už velikých nebo malých... Myslím že Logica patří do skupiny zrovna těch firem, které vás vyhodí po dokončení projektu pokud jim budete k ničemu a nebudete se nějak jinak angažovat....