Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?

Jožo

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #30 kdy: 21. 02. 2018, 09:44:47 »
Pořád se tam bere tak polovina toho co jinde?

Ano. Muj plat v seznamu byl 50 tisic. Pote, co zrusili rocni navysovani platu a muj plat se 3 roky nepohnul, jsem prijal nabidku odjinud za 90. Na to se v seznamu nemate sanci dostat. Podivejte se do ucetni uzaverky, kolik je tam prumerny plat. Je to neco kolem 50 i s premiema.


TRLL

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #31 kdy: 21. 02. 2018, 16:49:29 »
Zdravím, zrovna jsem objevil vaši diskuzi, tak mi to nedalo a musel jsem si udělat vlastní průzkum, přičemž jsem objevil přímo jejich hodnocení jako zaměstnavatele, a to tady. Sám jsem tam nepracoval, takže nemohu posoudit, ale ty recenze a počet hvězdiček mluví celkem za vše - navíc tam těch názorů není zrovna málo.
Vdaka za link! Ani som nevedel, ze taka stranka vramci CR existuje. Po precitani niektorych recenzii som si hned zacal ovela viac vazit mojho sucasneho zamestnavatela.

R0man

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #32 kdy: 21. 02. 2018, 17:47:28 »

Vdaka za link! Ani som nevedel, ze taka stranka vramci CR existuje. Po precitani niektorych recenzii som si hned zacal ovela viac vazit mojho sucasneho zamestnavatela.
[/quote]

Bral bych ten link hodne z rezervou, kdyz si poctes recenze tak je to z obchodniho oddeleni kde byla nejaka reorganizace. Na IT pozicich to neni tak hrozne, moderni technologie, prumerny IT plat, dobry kolektiv.

fekalni vuz

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #33 kdy: 21. 02. 2018, 17:49:55 »
Naozaj kokotska firma toto

mikrom

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #34 kdy: 21. 02. 2018, 23:53:50 »
... tady...
Toto je super: navíc jsou prostory pet friendly, takže s sebou do práce můžete vzít i svého domácího mazlíčka. Tak to mozem kazdy den zobrat do prace svoje 3 morcata a starat sa tam o ne v ramci pracovneho casu ? Musia byt v klietke alebo mozu volne behat a bobkovat aj po kancelarii ?


anonym

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #35 kdy: 22. 02. 2018, 03:03:59 »
No jo Indie. Spolu s kolegami  zaciname na cz a sk trh tahat ukrajinskych IT expertov, ktorych umiestnujeme do firiem. Mame uz zopar referencii a zacina sa to pomaly rozhybavat . Ukrajinci si idu nohy dolamat za sk+sk platy. Uvidime kam to porastie.

To bude fungovat jen dočasně. Však my našim brašim pomůžeme s tím, o kolik peněz si tady mají říkat ;) A ještě něco, jen taková teorie. Podívej se na upwork.com, za kolik se pracuje tam. Já být Ukrajinec, tak makám dávno přes upwork a vydělám si stejně a kdoví, možná víc, než v ČR na HPP. To je si myslím výhoda toho, být Ukrajinec - prostě si můžeš hledat job online na takových webech, protože si vyděláš násobně víc, než v práci a jako bonus můžeš bydlet klidně na statku u lesa. A ještě jedna teorie, říká se, že v Rakousku Rakušáci už v IT moc nepracují, jezdí do Švýcarska. Jim tam pracují východoevropané. Takže aby se vám nestalo to, že z jedné strany se sem budete pokoušet dostat Ukrajince a zdruhé strany vám budou odcházet Češi, tzn. nakonec komu jste tím pomohli? Sobě ne, nám ne, ČR ne, nikomu.

Labrat

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #36 kdy: 22. 02. 2018, 03:14:10 »
No jo Indie. Spolu s kolegami  zaciname na cz a sk trh tahat ukrajinskych IT expertov, ktorych umiestnujeme do firiem. Mame uz zopar referencii a zacina sa to pomaly rozhybavat . Ukrajinci si idu nohy dolamat za sk+sk platy. Uvidime kam to porastie.

To bude fungovat jen dočasně. Však my našim brašim pomůžeme s tím, o kolik peněz si tady mají říkat ;) A ještě něco, jen taková teorie. Podívej se na upwork.com, za kolik se pracuje tam. Já být Ukrajinec, tak makám dávno přes upwork a vydělám si stejně a kdoví, možná víc, než v ČR na HPP. To je si myslím výhoda toho, být Ukrajinec - prostě si můžeš hledat job online na takových webech, protože si vyděláš násobně víc, než v práci a jako bonus můžeš bydlet klidně na statku u lesa. A ještě jedna teorie, říká se, že v Rakousku Rakušáci už v IT moc nepracují, jezdí do Švýcarska. Jim tam pracují východoevropané. Takže aby se vám nestalo to, že z jedné strany se sem budete pokoušet dostat Ukrajince a zdruhé strany vám budou odcházet Češi, tzn. nakonec komu jste tím pomohli? Sobě ne, nám ne, ČR ne, nikomu.
Na samotě u lesa je práce riziková, koza ti sežere myš a máš po ptákách.

anonym

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #37 kdy: 22. 02. 2018, 03:20:00 »
A jinak na Seznam.cz se podívejte na google a na glassdoor, mají hodnocení hodně a málo peněz se opakuje stále dokola. Já znám jednoho člověka který tam šel a dostal relativně dost mrzký peníz. Nicméně vypadá tam spokojeně kvůli te volnosti. Jeho náplň práce mu ale nezávidím, je to tak na zaučení.

Mě co na Seznamu kromě recenzí odrazuje je jeho orientace na laciný bulvár a ne moc dobře fungující služby. Email už tam u nich mám jen z historických důvodů a ač jsem od počátků Internetu zvyklý na Seznam.cz, postupem času to začínám víc a víc ignorovat.

Používám ale Mapy.cz i v mobilu, jsou to nejlepší mapy co mám, to je výborný produkt! Mají sice bugy, ale je to super. Používám hlavně turistickou verzi a i ta dopravní mi příjde příjemnjší, než google mapy. Chválím přidání vodáckých map, super! To určitě rozvíjejte!

anonym

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #38 kdy: 22. 02. 2018, 03:26:26 »
Co je ještě taky dobré tak to jsou sreality.cz, ale ty máte hoši dost zabugované pro tablet a blbnou tam funkce i na desktopu. Má to zcela zásadní featuru a to je umístění nemovistosti do mapy, to je strašně důležité! Má to potenciál získat monopol pro inzerci a porazit iDnes reality, což je dobré pro nás zákazníky, protože nemusíme chodit na 2 různé weby při hledání nemovitostí. Ale musíte se o to více starat, je tam dost nedomyšleností a chyb. A pokud se vám podaří dotlačit přijemným užíváním realitní makléře, aby všichni umístili do mapy umístění nemovisti (protože oni jsou strašní blbci) a dali tam pořádnou fotodokumentaci ideálně vč. nahrání videa, bude to plus pro vás!

seznamonym

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #39 kdy: 22. 02. 2018, 13:34:50 »
V Seznamu dělám a nabídka kterou jsem při nástupu dostal byla srovnatelná s tím co nabízela jiná podobně velká firma, s tím že prostředí ve vývoji je tu nesrovnatelně lepší než to co jsem jinde viděl na pohovoru. Asi taky záleží na oddělení, ale lidi co jsem zatím poznal jsou převážně v pohodě.

Honza

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #40 kdy: 22. 02. 2018, 13:56:51 »
Ahoj,
koukám se na systém administrátora v Seznam.cz.

 Je tu nekdo kdo u teto spolecnosti pracoval / pracuje a mohl by sdilet svoje "dojmy"?

Před 14 lety jako programátor C/C++. Málo prachů, blbý prostředí, celkově dost neupřímné chování lidí a na konci zkušebky mě vyhodili, což se mi nikdy před tím ani potom nestalo. Byla to holt taková dost průtoková firma. Jako pozitivum bych bral to, že tam bylo dost chytrých lidí a dalo se od nich něco pochytit. A Linux. Celkově ovšem nedoporučuji.

pitbull

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #41 kdy: 22. 02. 2018, 14:18:31 »
... tady...
Toto je super: navíc jsou prostory pet friendly, takže s sebou do práce můžete vzít i svého domácího mazlíčka. Tak to mozem kazdy den zobrat do prace svoje 3 morcata a starat sa tam o ne v ramci pracovneho casu ? Musia byt v klietke alebo mozu volne behat a bobkovat aj po kancelarii ?

jo muzes ale musis je mit nekde na skrini kam se muj pitbull a stafordka nedostane

Devnull

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #42 kdy: 22. 02. 2018, 14:35:19 »
V Seznamu dělám a nabídka kterou jsem při nástupu dostal byla srovnatelná s tím co nabízela jiná podobně velká firma
A kolik si teda dostal?

seznamonym

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #43 kdy: 23. 02. 2018, 15:37:12 »
A kolik si teda dostal?
Neřeknu. Ale stejně bys za to ani nevstal z postele ;-)

pan co nema nazor

Re:Seznam.cz - jaký je zaměstnavatel?
« Odpověď #44 kdy: 23. 02. 2018, 22:00:13 »
Před 14 lety jako programátor C/C++. Málo prachů, blbý prostředí, celkově dost neupřímné chování lidí a na konci zkušebky mě vyhodili, což se mi nikdy před tím ani potom nestalo. Byla to holt taková dost průtoková firma. Jako pozitivum bych bral to, že tam bylo dost chytrých lidí a dalo se od nich něco pochytit. A Linux. Celkově ovšem nedoporučuji.
To je opravdu rele.van.tni, co bylo v roce 2004, dik za info debile.