Přístup ke Google z neexistujícího zařízení

Ahoj, mám dotaz, jestli by mi byl někdo schopen poradit.

Mám účet u Google.com, kde mám nastaveno 2FA pouze na mobilní telefon. Tento účet jsem delší dobu nepoužíval (nebylo potřeba), nyní tato potřeba nastala - heslo k účtu mám, ale telefonní číslo k tomuto účtu již neexistuje. Authenticator používám, ale tento účet v něm není zaveden a když se ho tam snažím přidat, tak chce heslo a následně 2FA ověření. Jako další možnost mi nabízí zaslání ověření na zařízení, kde je tento účet povolen, ale žádné takové nemám a po snaze ho někam přidat skončím opět na 2FA. Google nekomunikuje.

Děkuju
Jirka


jjrsk

  • ****
  • 482
    • Zobrazit profil
Re:Přístup ke Google z neexistujícího zařízení
« Odpověď #1 kdy: Dnes v 14:10:57 »
Vivat 2fa ... krasnej priklad proc to nikdy a nikde nepouzivat (a jestli si myslis, ze to nejaky generator kodu vyresi, tak zapomen).

Jinak nevim co tu cekas za radu, obrat se na support google. Reknou ti tam, ze jinak nez EN se stebou ten ind bavit nebude, a pak ti poradi aby sis nechal poslat SMS na ten telefon co ho nemas.

Mozna velmi teoreticky kdyz do nich budes kopat dostatecne dlouho, ti tam ten 2fa zrusej. V pripade uplay (ubi) to kolegovi trvalo cca mesic, nez ten naprostej retard na druhy strane udelal to, co po nem chtel od zacatku. A duvodem v tomhle pripade nebyl telefon, ale prave generator - oni proste neco zmenili, a generator cisel prestal fungovat.