Příkaz na spuštení hry na VPS nefunguje

Marek

Příkaz na spuštení hry na VPS nefunguje
« kdy: 13. 04. 2010, 16:43:12 »
Ahojte , našel sem jeden hosting co ponouká vps zdarma.Když jsem se tam zaregistrovat přišly mi potřebné věci na email. Problém je že když se připojím přes Putty, a udelám server na hru, třeba cs a dám spuštecí script ./ , tak mi odepíše: -bash: ./hldsupdatetool.bin: No such file or directory , a odepíše mi to pořád když napíšu příkaz ./ k třeba jinému serveru a podobně , OS je Debian 5.0 Lenny, potřebuju pomoc, jak naštartuju svúj server na hru :(.
« Poslední změna: 13. 04. 2010, 19:48:53 od Petr Krčmář »


x

Re: Příkaz na spuštení hry na VPS nefunguje
« Odpověď #1 kdy: 13. 04. 2010, 20:37:41 »
moje postrehy k tomuto:

1) hldsupdatetool.bin je zvlastni nazev pro serverovou aplikaci
2) zkus pwd, popripade nalezt ls a nalezt do spravne slozky pomoci cd ..
3) pochybuju ze vps zdarma bude mit moznosti na provoz serveru hry
4) i kdyby vse fungovalo tak pres putty ten server stejne nemuzes poustet. tusim ze po odlogu z putty se ti vsechny pusteny aplikace z putty vypnou.

ps jenom dve kontrolni otazky? nebylo by lepsi 20?

Zarofka.cz

Re: Příkaz na spuštení hry na VPS nefunguje
« Odpověď #2 kdy: 18. 04. 2010, 10:41:13 »
"4) i kdyby vse fungovalo tak pres putty ten server stejne nemuzes poustet. tusim ze po odlogu z putty se ti vsechny pusteny aplikace z putty vypnou."
pokdu chces aby ti server bezel i pri odlogu treba z putty, tak musis pouzit screen. Mrkni sem: http://www.srcds.com/ a treba ti to pomuze se vsim co potrebujes vedet.

Jenda

Re: Příkaz na spuštení hry na VPS nefunguje
« Odpověď #3 kdy: 18. 04. 2010, 13:24:18 »
Je to jednoduché - soubor hldsupdatetool.bin v aktuálním adresáři neexistuje :-). Vyřešil bych nejdříve tento problém. Proč by tam měl být? Tys ho tam nakopíroval? V jakém adresáři jsi?

PCnity

  • *****
  • 692
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Příkaz na spuštení hry na VPS nefunguje
« Odpověď #4 kdy: 18. 04. 2010, 15:37:49 »
Presne tento problem som zvykol pravidelne risit so zakaznikmi nasich VPS :)

Pouzivate zly navod. A hned za tym dojde problem s kniznicou stdlib.c :) ktoru bude treba prelinkovat. Kebyze radsej das par EUR mesacne na VPSko s podporu, mal by si lahsi zivot lebo vacsinou je v cene aj panel na ovladanie hier.


Adam

Re: Příkaz na spuštení hry na VPS nefunguje
« Odpověď #5 kdy: 26. 04. 2010, 19:43:35 »
A neni nahodou ta binarka pro x86 a na tom vps mas amd64?

Adam

Re: Příkaz na spuštení hry na VPS nefunguje
« Odpověď #6 kdy: 26. 04. 2010, 20:00:54 »
V tom pripade by totiz bylo potreba doinstalovat 32bitove knihovny (v debianu/ubuntu apt-get install ia32-libs linux32)

PCnity

  • *****
  • 692
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Příkaz na spuštení hry na VPS nefunguje
« Odpověď #7 kdy: 27. 04. 2010, 11:13:03 »
Nie. Problem je v tom ze v tom navode a) sa zabudlo na cd a potom rovno ./xxx alebo sa vola s absolutonou cestou /x/t/z a ta nie je sprravna. Navyse sa casto zabuda na casesensitivitu.

Dalsia vec dojde hned potom. Vacsina VPS je dnes amd64 a binarky su i386... Hned na to dojde problem so stdlibc ktoru treba prelinkovat na nejake ine meno... A potom to uz ide ok.

Adam

Re: Příkaz na spuštení hry na VPS nefunguje
« Odpověď #8 kdy: 27. 04. 2010, 13:44:44 »
Nie. Problem je v tom ze v tom navode a) sa zabudlo na cd a potom rovno ./xxx alebo sa vola s absolutonou cestou /x/t/z a ta nie je sprravna. Navyse sa casto zabuda na casesensitivitu.

Dalsia vec dojde hned potom. Vacsina VPS je dnes amd64 a binarky su i386... Hned na to dojde problem so stdlibc ktoru treba prelinkovat na nejake ine meno... A potom to uz ide ok.

O jakem navode se to bavime? :)

pokdu chces aby ti server bezel i pri odlogu treba z putty, tak musis pouzit screen.

nohup je take moznost

PCnity

  • *****
  • 692
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Příkaz na spuštení hry na VPS nefunguje
« Odpověď #9 kdy: 27. 04. 2010, 14:07:31 »
O presne akom navode sa bavime netusim. Len mi pripada komicke ze ked sme volakedy poskytovali VPS, pocul som tento probelm velmi casto.

Support nebol plateny a ani som sa o to velmi nestaral, len ma bavilo ze si deti poobjednavali VPSka len aby mohli mat vlastne dedicated herne servre a nevedeli si ich ani pustit.