Navýšení nabídky

Re:Navýšení nabídky
« Odpověď #30 kdy: 29. 06. 2024, 16:14:53 »

Tak ono si stačí zajít na pohovor v ČR a Německu. Je vidět řádový rozdíl.

Bavi me “cesi”, co jednou vytahli paty z republiky, a od ty doby si pripadaj jako polobozi a nad vsim ceskym prskaj :)

Par pohovoru jsem za tech 25 let kariery v oboru absolvoval, a nevim teda co vam provedli, ale vsechny pohovory, co jsem kdy absolvoval, byly vzdy korektni, nikdo se nikdy ze me nesnazil delat pitomce, co se na pohovoru domluvilo, vzdy platilo …

V cem se v tom uzasnym nemecku (kde jsem teda pro vasi informaci taky tri roky delal a polobydlel) ty pohovory tak lisi? nosi vam tam kafe na zlatym podnose?


Re:Navýšení nabídky
« Odpověď #31 kdy: 29. 06. 2024, 18:09:16 »

Par pohovoru jsem za tech 25 let kariery v oboru absolvoval, a nevim teda co vam provedli, ale vsechny pohovory, co jsem kdy absolvoval, byly vzdy korektni, nikdo se nikdy ze me nesnazil delat pitomce, co se na pohovoru domluvilo, vzdy platilo …
Ono stačí to ukázat na vás, kdy nechcete zveřejnit mzdu vámi uváděné pracovní pozice. Nedělat pitomce....vše platilo...asi jiná ČR.... :D

V cem se v tom uzasnym nemecku (kde jsem teda pro vasi informaci taky tri roky delal a polobydlel) ty pohovory tak lisi? nosi vam tam kafe na zlatym podnose?
Ke mně se chovají lépe než Češi...Míra dodržování dohod je vyšší, chování je slušnější a v mém oboru mzda násobně větší.

Re:Navýšení nabídky
« Odpověď #32 kdy: 29. 06. 2024, 18:12:21 »
a trava zelenejsi, a nebe modrejsi? :)

je uplne jedno, jestli to bylo 100K+, nebo 140K+ … vam staci vedet, ze to bylo nadprumerne oboru a zkusenostem.
« Poslední změna: 29. 06. 2024, 18:15:33 od Lord_Pitzbudka »

Re:Navýšení nabídky
« Odpověď #33 kdy: 30. 06. 2024, 15:45:34 »
S HR je zábava i při posledním pohovoru, když do výstupního formuláře jako důvod odchodu napíšu "nízká mzda". To pak začne nátlak a citové vydírání, jestli bych tam nenapsal třeba "osobní důvody", protože mne už přece o nic nejde, ale chudinka to bude muset vysvětlovat.

Když je projekt placený externím zákazníkem, tak jemu samozřejmě taky vadí, že se na projektu často střídají lidi, a chce znát důvody. Klient platí "hodně", zaměstnanci dostávají "málo", pak zjišťuje, kam jeho peníze mizí.

Re:Navýšení nabídky
« Odpověď #34 kdy: 30. 06. 2024, 17:29:43 »
a trava zelenejsi, a nebe modrejsi? :)
Tvrdíte, že jste v Německu žil, tak ty rozdíly znáte sám. Cena služeb STEJNÉ kvality je stejná jako jako v ČR. Třeba mém oboru mzda dvoj až trojnásobná, protože čeští zaměstnavatelé drží basu a platit nebudou. Tráva více upravená, nebe asi stejné. Sociální systém lepší.


je uplne jedno, jestli to bylo 100K+, nebo 140K+ … vam staci vedet, ze to bylo nadprumerne oboru a zkusenostem.
Chováte se jako normální českých vychácánek, který nechce říci mzdu k nabízené pozici. Tohle je přesně, co mně české pohovory a práci v ČR znechutilo.


Re:Navýšení nabídky
« Odpověď #35 kdy: 30. 06. 2024, 17:39:39 »
1. Hele, opravdu není. Opravdu, nenechte se zmást cenama v Lidlu na česko-německém pomezí.

2. proč vychcánek? Nejsem HR, ani tady nikomu práci nenabízím :-D a ta částka v daném kontextu prostě není důležitá.

Ad to, že vám nikdo nechtěl říct mzdu k pozici - začínám si vážně myslet, že si tady malinko vymejšlíte.

Re:Navýšení nabídky
« Odpověď #36 kdy: 30. 06. 2024, 18:53:01 »
2. proč vychcánek? Nejsem HR, ani tady nikomu práci nenabízím :-D a ta částka v daném kontextu prostě není důležitá.
Jak na české pohovoru...

Re:Navýšení nabídky
« Odpověď #37 kdy: 30. 06. 2024, 18:55:43 »
ty jses strasnej ufňukánek.

nejspis radost s tebou pracovat.