Hledám práci: Webmaster / Programator (student)

Ondřej Kubelka

Hledám práci: Webmaster / Programator (student)
« kdy: 06. 12. 2011, 10:30:37 »
Dobrý den,
úspěšně jsem vystudoval soukromou střední školu NetOffice(www.nosch.cz) a ukončil ji Státní maturitní zkouškou. Nyní jsem studentem Ostravské Univerzity(www.osu.cz) a hledám práci/brigádu v oboru IT.
O programování se zajímám nejen studijně, ale i osobně ve svém volném čase.

Takže co vlastně umím?
- XHTML(strict)
- HTML 5
- CSS, CSS 3
- PhP
- SQL
- JavaScript (popřípadě i mírná znalost JQuery)
- Java (mírně pokročilý)
- C, C++ (začátečník)
- ASP.NET 2.0 (začátečník)


V osobním zájmu se rád učím a zdokonaluji. Nemám problémy pracovat v týmu či na sólo projektech.
Jsem schopen nastoupit kdykoliv + jsem časově flexibilní.

V případě zájmu mne lze kontaktovat na emailu thekoudel@gmail.com, popřípadě otázky na mne směřovat do tohoto topiku.

Děkuji,
Ondřej Kubelka.


sobik

Re:Hledám práci: Webmaster / Programator (student)
« Odpověď #1 kdy: 14. 01. 2012, 23:07:19 »
Ahoj, zkus se mrknout na pracovní nabídky na z Ostravy. Vidím tam i různé programátory, třeba si něco vybereš, hodně štěstí .)

PetrUchytil

  • *
  • 15
  • IT Recruiter, Development&Management
    • Zobrazit profil
    • Petr Uchytil - LinkedIN profil
    • E-mail
Re:Hledám práci: Webmaster / Programator (student)
« Odpověď #2 kdy: 14. 02. 2012, 15:05:57 »
Při hledání práce rozhodně pomůže i profil na LinkedIN (profesní sociální síť, Váš profil zde je vlastně Váš životopis, který Vás reprezentuje). Stanete se tak viditelným pro spoustu agentur (bohužel servis některých není zrovna nejlepší) a HR oddělení firem (o to by Vám mělo jít především). Z výše zmíněných důvodů doporučuji nezveřejňovat telefonní číslo a jako první kontakt upřednostnit písemnou komunikaci emailem.
Přeji hodně štěstí.
IT Recruiter v Reed, hledám Java (J2EE) vývojáře pro několik klientů (Praha, Brno) a PHP vývojáře do Brna. Kontakt a více informací na petr.uchytil@reedglobal.com a nebo LinkedIN.

Jirka Lapeš

Re:Hledám práci: Webmaster / Programator (student)
« Odpověď #3 kdy: 14. 03. 2012, 19:45:53 »
Budu rád když se sejdeme jsem taky z Ostravy a právě takovéhoto člověka hledám.

Nabízím práci na perspektivním projektu mladým lidem, kteří mají čas a chuť vytvořit něco, co bude mít smysl.

Podmínkou je dokončit zadanou a dohodnutou práci, případně rozpracovaný projekt předat dál.

kontakt jsem ti poslal z firemního emailu

můj kontaktní tel je 608782063 mezi 7:30-21:30

pokud se najde ještě někdo další kdo chce webmasterskou brigánu neváhejte mne kontaktovat