Hledám práci v IT - Brno

Hledám práci v IT - Brno
« kdy: 21. 07. 2022, 13:48:06 »
Dobrý den,

jsem studentem před závěrečným ročníkem magisterského studia v oboru elektrotechniky, telekomunikační a informační techniky, jemuž je i IT odvětví mnoho let velice blízké, a tak hledám nové pracovní příležitosti v Brně - zejména v oblasti IT, která mě do budoucna přeci jen láká více (web, vývoj, testování, Windows/Linux, sítě, ale klidně si vyzkouším cokoli dalšího).

Zatím jsem se nespecializoval konkrétním směrem, mimo školu tedy v žádné ze zmíněných oblastí nemám přílišnou praxi. To mě dosti zásadně limituje na trhu práce.

Mou současnou prioritou je získání nových zkušenosti, praktických dovedností, pro začátek se nebráním ani jednodušším repetitivním činnostem s možností doučit se vše potřebné "za chodu". Preferuji nabídky na dlouhodobou spolupráci.

Jste-li tedy někdo z Brna či sháníte pro některou brněnskou společnost studenty stážisty, pomocnou a zkrátka "levnější pracovní sílu", bude mě velice těšit, když se mi s jakoukoli nabídkou ozvete a můžeme se podrobněji pobavit, jestli by taková spolupráce mohla dávat oběma stranám smysl.

V případě zájmu mě prosím kontaktujte zde: k000f@protonmail.com

Něco o mně:

Věk: 26 let
Dokončené vzdělání: bakalářské (v technickém směru)

Stručný přehled mých dovedností:

  • Úroveň angličtiny: ±B1 (čtení a písemný projev o něco lepší)
  • Elektrotechnika: základy obvodů s RLC prvky, tranzistory a operačními zesilovači - nejsem bastlíř, aktivně se elektrotechice nevěnuji.
  • Sítě: Něco málo z architektury sítí (např. pojmy LAN, Ethernet, WLAN), drátových i bezdrátových sítí, TCP/IP a ISO/OSI model a jejich vrstvy, základní protokoly, IPv4/IPv6, směrování, multicast apod.
  • Instalace a správa Windows na úrovni pokročilejšího uživatele, nezaleknu se ani příkazového řádku/PowerShellu, ale nejsem vyloženě skriptovací typ člověka.
  • Instalace a správa Linuxové distribuce na úrovni cca pokročilejšího začátečníka, nezaleknu se ani práce v terminálu, ale nejsem vysloveně skriptař.
  • Jazyky:
  • - Web: HTML/CSS, JavaScript, z dřívější doby i menší zkušenost s PHP a SQL (MySQL db) (základní užití, PHP i JS procedurální kód)
  • - C, Java (základní užití čistého jazyka na úrovni konzolových aplikací), velmi okrajově jsem se během studia seznámil i s C++, C#, Python (opět jen konzolové aplikace), Matlab
  • - bez zkušeností s frameworky
  • - základní použití regulárních výrazů
  • - vím co je Git a jednodušší úkony asi zvládám, zbytek možná s pomocí návodů
  • Další oblasti zájmu: Počítačová grafika (2D i 3D) - bez praktických dovedností, x86 assembler


Re:Hledám práci v IT - Brno
« Odpověď #1 kdy: 26. 07. 2022, 18:51:25 »
Nabídka je stále aktuální, v případě jakýchkoliv dotazů mi prosím napište (buď přímo tady do diskuze, do soukromé zprávy nebo na uvedený mail). Cokoli bude třeba zodpovím, případně upřesním, můžeme se spojit i telefonicky.

Děkuji a budu se těšit.