Zachytávací karta Elgato Game Capture HD

Zachytávací karta Elgato Game Capture HD
« kdy: Dnes v 18:51:26 »
měl jsem systém Debian Buster , ten jsem povýšil na Debian Bookworm se zachováním software v něm

můj problém nastal po přidávání software do systému a aktualizacích

přestal mi správně fungovat program obs-studio

jde o toto zařízení hardware https://obsproject.com/forum/resources/streaming-on-linux-using-elgato-game-capture-hd-and-obs-studio.294/

mám vše zkompilované a ověřené používáním pod Busterem i pod Bookworm , po pár přidáních závislostí se zřejmě aktualizovalo obs

nejde mi otevírat soubor pipe = |gchd.ts

v obs studiu se má načítat a použít jako zachytávání ze zdroje

nejde otevřít v dialogovém boxu ani zadat manuálně cesta , chybí tlačítko otevřít je šedé


Re:Zachytávací karta Elgato Game Capture HD
« Odpověď #1 kdy: Dnes v 19:33:52 »
na něco jsem právě přišel , zdroj video *.ts které používá karta Elgato Game Capture HD se přidává jako zdroj VLC video (cesta/url) přidal jsem ji do seznamu skladeb a video jde vidět , teď ještě zvuk

Re:Zachytávací karta Elgato Game Capture HD
« Odpověď #2 kdy: Dnes v 20:11:27 »
v tuto chvíli vyřešeno

karta Elgato Game Capture HD zachytává obraz i zvuk v osb-studiu v systému Debian Bookworm , zachytává např Playstation 5 apod , encryption probíhá systémem hdmi switche a pak hdmi splitteru , jde koupit v německu na ebay.de , spolehlivě zachytí vaši aktivitu např na raspberry v retropie. Stejně tak dobře funguje v linuxu i jiný Elgato device , Stream deck programovatelný tlačítkový pult. Odzkoušeno na mnoha systémech prý i na mém