Nový Root již dnes?

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1875 kdy: 09. 02. 2018, 13:15:45 »
Samotný Hackaday.com tomu nevadí. Bylo to něčím jiným. Potřebujeme znát celý text toho názoru, nejlepší bude ho poslat na mail redakce, jak je napsáno v chybové hlášce.


tiktak

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1876 kdy: 09. 02. 2018, 13:54:07 »
Citace: tiktak
Proč má někdo žluté čtverečky a někdo červené čtverečky pod svoji ikonkou?
Jsou na výběr i jiné barvy a případně kolik?
Ve kterém měsíci proběhla sametová revoluce? To máte v redakci rootu nějaký kaptcha tým pro politickou masáž linuxáků?

poiuztrewq

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1877 kdy: 09. 02. 2018, 14:36:51 »
Samotný Hackaday.com tomu nevadí. Bylo to něčím jiným. Potřebujeme znát celý text toho názoru, nejlepší bude ho poslat na mail redakce, jak je napsáno v chybové hlášce.
Mám jenom text, co se podařilo protlačit, nejsem si na 100% jistý, jestli tam nejsou nějaké další úpravy ale text je tak krátký, že to snad ani není podstatné:
Kód: [Vybrat]


Tak už jsem to našel.

Framework:
http://openworm.org/downloads.html#coder

Roboti:

https://tinyurl.com/yce9ua39

https://tinyurl.com/y8ggyyuf


Protlačil jsem to až po nahrazení původních odkazů pomocí tinyurl. Jeden ze zkrácených směřuje někam na letsmakerobots, oni si do názvu přidali "shop", tak jsem zkracoval url, to by skutečně mohl být spouštěč spamfiltru. Aby to prošlo, musel jsem ale zkrátit i ten hackaday.com.

Jirsákova stará

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1878 kdy: 09. 02. 2018, 15:14:03 »
Dobrý den,
nešlo mi vložit komentář ke zprávičce když v jeho obsahu byl odkaz na hackaday.com, neprošlo to spamfiltrem.

To neřeš, to je zdejší žižkovský "antispam". Lidi si na to stěžují zbytečně už asi 5 let, nikdo s tím nic dělat nebude.

h

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1879 kdy: 27. 02. 2018, 12:25:49 »
Ano, zkracovače jsou poteciálně nebezpečná featura, ale třeba by někdo, kdo má pod čepicí z šéfradaktorů (nebo nemá pod čepicí kolotoč), mohl udělat to, aby se url expandovalo (napříkald přes urlex.org, protože longurl. přestalo jít) místo toho, aby se příspěvek nevložil a pisatel netušil proč (a vypisovat důvod, proč spadl post do filtru asi není moc moudré)

Jinak  zítřejšímů výročí  by zde mohla být ověřovací otázka Ve kterém měsíci proběhl vítězný únor. Myslím si, že takový Ivan nový nad tím bude dlouho přemýšlet, víte přece jak to je s říjnouvou revolucí v listopadu, udělanou, aby zmátly obranné složky. Bude se tahle otázka doplňovat hezky "kdy proběhla samotová revoluce", doplňte slova "r.v.uce)


Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1880 kdy: 27. 09. 2018, 11:46:18 »
Proč se mi poslední dobou stává, že se musím při KAŽDÉ návštěvě fóra/webu přihlašovat stále dokola? Především na mobilu v Chrome je to těžce nepříjemné.

kkt1

  • *****
  • 796
    • Zobrazit profil
Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1881 kdy: 27. 09. 2018, 12:58:42 »
Nejai prihlasen nekde jinde? Me to dela kdyz se prihlasim na macu a pak se musim prihlasovat na iphone a pak zase na macu. Rekl bych ze prihlaseni je na prohlizec a povolenych je 1 aktivnich zaznamu...

j

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1882 kdy: 27. 09. 2018, 13:07:40 »
Proč se mi poslední dobou stává, že se musím při KAŽDÉ návštěvě fóra/webu přihlašovat stále dokola? Především na mobilu v Chrome je to těžce nepříjemné.
Pokud za "posledni dobou" beres 10 let, tak to odpovida. Kdybys totiz (nejen) tenhle thread probeh, tak to najdes nejmin nekolikrat. Stejne jako to, ze to zcela pravidelne posila server error.

Re:Nový Root již dnes?
« Odpověď #1883 kdy: 27. 09. 2018, 14:29:01 »
Nejai prihlasen nekde jinde? Me to dela kdyz se prihlasim na macu a pak se musim prihlasovat na iphone a pak zase na macu. Rekl bych ze prihlaseni je na prohlizec a povolenych je 1 aktivnich zaznamu...

Ne, právě že nejsem.

Proč se mi poslední dobou stává, že se musím při KAŽDÉ návštěvě fóra/webu přihlašovat stále dokola? Především na mobilu v Chrome je to těžce nepříjemné.
Pokud za "posledni dobou" beres 10 let, tak to odpovida. Kdybys totiz (nejen) tenhle thread probeh, tak to najdes nejmin nekolikrat. Stejne jako to, ze to zcela pravidelne posila server error.

Já vím, jen se mi to teď v posledních dnech zkrypleněji než obvykle. Na sever errory mám celkem štěstí. :)