Notifikace nového emailu

Re:Notifikace nového emailu
« Odpověď #15 kdy: 26. 04. 2023, 16:22:11 »
Teda,... tady je zase nablito, FUDy, černé scénáře, varování,že IMAP  vám rozhodí systém, zapálí byt a unese manželku....

Nic  z těchto blábolů není pravda, snad jen kromě  mírně zvýšený spotřeby baterky. (z 30mA asi 100mA), což může být znát, HOLT keepalive 45s. Ty čísla nemám uplně čerstvá . ALe je pravda, že jsem pozoroval, že baterka "mizela" rychleji, půlden s tím asi vydržet by šlo

a taky že to musí podporovat server


To , že google má nějaký obskurní systém notifikací s nepodporou IMAP, Apple rozhasil síťovou komunikaci  projistotu kompletně a Exchange je totální bizár je smůla těch produktů, uživatelů, že používají tyhle podivnosti.

Mě by šíblo, kdybych musel nějak prapodivně si nastavovovat notifikace mailu přes nějaký framework nebo brokera natož někam posílat credentials aby to papouškoval za mě.

Já ke spokojenosti používám K9, s nastavením IDLE a maily dorazí do osmi sekund. žádné duplicity nebo  notifikace zametené pod koberec, aždý e-mail (notifikace) dorazí a to přesně právě jednou.

_TOmáš: :
šlo by rozebrat tu odpověď, že IDLE je druhý kanál a ta problematika "již jednou staženého. Mám tomu rozumět, že v nějaké konstalaci se dá zvolit "kanál notifikací" jesli IMAP první nebo IMAP druhý téhož účtu? Já tohle nikdy neviděl nevybíral a nezažil. I když z tcpdumpu vidím, že se otevrou dvě spojení,.

.

Co má znamenta ta "."?
« Poslední změna: 26. 04. 2023, 16:24:43 od Vietnamka »