Praxe na jeden semestr, student VOŠ Pardubice – Java, Javascript, PHP

Dobrý den,
hledám praxi v oboru programování, především v jazyku Java nebo JavaScript (ve webových stránkách nebo Node.js) případně PHP nebo jako poslední možnost C.

Jsem student Střední průmyslové školy elektrotechnické a Vyšší odborné školy v Pardubicích obor Výpočetní technika.

Trvání praxe je od 1. září 2014 do 30. ledna 2015 každý pracovní den bez docházení do školy, 40 hodin týdně (praxe je označena jako výuka o délce jednoho semestru).

Praxe je zdarma, stravování, případně ubytování si zabezpečuji sám na vlastní náklady. Z toho důvodu jsem ochotný vzít praxi v okolí Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Jaroměř, Nové Město nad Metují nebo Náchod.

Účelem absolventské praxe je získat odbornou praxi v oboru programování a získat podklady k vypracování seminární práce (problém řešený na odborné praxi).

Jako smlouva se musí použít školou dodaná Tripartitní smlouva o odborné praxi, která se uzavírá mezi školou, poskytovatelem praxe a mnou.

Teď to podstatné. Co tedy umím...
 - mírně pokročile (netroufám si tvrdit pokročile bez dlouhodobé praxe...)
     Java, JavaFx JavaScript, SQL HTML, XML, CSS, GWT,
     správa a lehká administrace linuxu.
 - začátečník
     ActionScript, PHP, BASH, Erlang, CouchDb, C, Scala,
     Inventor, 3DS MAX, Corel draw, Flash, FlashDevelop

Druhé a také velice podstatné...
 - když něco neumím, tak se to naučím a velice rád (programování je můj koníček)

Kontaktujte mě na níže uvedeném telefonním čísle nebo emailové adrese.
Těším se na případnou spolupráci.

Radovan Tuček
Boženy Němcové 243
571 71, České Meziříčí
tel.: 720 553 441
email: pozortucnak@gmail.com