Programování v respiči

Programování v respiči
« kdy: 07. 02. 2022, 16:28:12 »
Jak je to u vás s těmahle nesmyslama? Nás nutěj testovat se a musíme programovat v respiči a dodržovat vzdálenost. Kuchyňka má omezení na 1 člověka. Asi nemusím říkat, že až na jednoho magora maj všichni respič pod nosem a nemění ho nikdo, tak nevím, jakej to má účinek. Jinak to kontroluje HR, co náhodně chodí po open spacu a každej jako by segment má svýho covid kápa, co třeba upozorňuje, že si máš nandat respič. Na remote jsme byli, ale to prej nefunguje dobře, tak nás nahnali zpátky, už je to asi půl roku tohle psycho.

Děje se to i jinde? Mám to zabalit? Zas se mi nechce studovat na ty psycho pohovory, kde se po tobě vozí nějakej 40 letej panic, protože neumíš vyvážit AVL strom na pozici, kde se po tobě chce akorát ukládat hovna z formuláře do databáze.


Re:Programování v respiči
« Odpověď #1 kdy: 07. 02. 2022, 16:40:04 »
...a nejhorší ze všeho jsou trpaslíci.
 ;D ;D ;D ;D

xyz

  • ***
  • 236
    • Zobrazit profil
Re:Programování v respiči
« Odpověď #2 kdy: 07. 02. 2022, 16:47:16 »
Jak je to u vás s těmahle nesmyslama? Nás nutěj testovat se a musíme programovat v respiči a dodržovat vzdálenost. Kuchyňka má omezení na 1 člověka. Asi nemusím říkat, že až na jednoho magora maj všichni respič pod nosem a nemění ho nikdo, tak nevím, jakej to má účinek. Jinak to kontroluje HR, co náhodně chodí po open spacu a každej jako by segment má svýho covid kápa, co třeba upozorňuje, že si máš nandat respič. Na remote jsme byli, ale to prej nefunguje dobře, tak nás nahnali zpátky, už je to asi půl roku tohle psycho.

Děje se to i jinde? Mám to zabalit? Zas se mi nechce studovat na ty psycho pohovory, kde se po tobě vozí nějakej 40 letej panic, protože neumíš vyvážit AVL strom na pozici, kde se po tobě chce akorát ukládat hovna z formuláře do databáze.

- Tak ale pokud bys ten strom dobre vyvazil, tak bys mohl delat neco lepsiho nez ukladani hoven, ne? :-)
- Nejsem si uplne jisty, ale ten vas covid kapo muze dat maximalne podnet hygenicke stanici, ze nenosis respirator, ale pravomoci nema zadne.

Idris

  • *****
  • 2 286
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Programování v respiči
« Odpověď #3 kdy: 07. 02. 2022, 17:09:12 »
ukládat hovna
Na to by to chtělo spíš plynovou masku, ne?

A tady, milé děti, vidíte, proč je důležité pořádně studovat ;)

Re:Programování v respiči
« Odpověď #4 kdy: 07. 02. 2022, 18:51:20 »
Programuji na lehátku a přes ssh XWindows forwarding.


alex6bbc

  • *****
  • 1 632
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Programování v respiči
« Odpověď #5 kdy: 07. 02. 2022, 23:04:45 »
kdybych musel nekde programovat v respici, tak to bych se rychle odjebal do pi..