Vodotesný fón s čistým Androidom do 200-250€

Re:Vodotesný fón s čistým Androidom do 200-250€
« Odpověď #30 kdy: 27. 08. 2024, 11:06:15 »
Dovolím si připsat svou zkušenost s odolným telefonem od Doogee - třeba se bude někomu hodit.

Před třemi lety jsem koupil Doogee S86Pro - chtěl jsem odolný telefon s větší kapacitou baterky.

- Telefon je těžší, ale na to jsem si během pár dní zvykl a popravdě mi to takto vyhovuje. Tenký telefon mi dost často padal z ruky. S výdrží baterky jsem velmi spokojený.
- Co se aktualizací týká, tak jich popravdě moc nebylo a Android zůstal ve verzi 10. Nepřišlo mi, že by byl telefon nějak extrémně "zprasený" aplikacemi od Doogee, ale rozhodně to není "čistý" android. Trochu jsem doufal, že se objeví alternativní ROM, ale bohužel.
- Jestli je něco opravdu tragické, tak to je foťák. Nečekal jsem, že to bude něco světového, ale s tímhle se opravdu fotit nedá. U nových telefonů od Doogee bych si toto opravdu pohlídal, i když si říkáte, že nepotřebujete super foťák.

Sečteno podtrženo mám telefon, který nemá problém s prašným prostředím i pády na beton (rekontruujeme dům), ale SW podpora nestojí za nic. Pokud by někdo měl tip na alternativu podobné konstrukce, ale s lepší SW podporou nebo aspoň alternativní ROM, bylo by to super.