Kam streamovat video s pomocí OBS

Kam streamovat video s pomocí OBS
« kdy: Dnes v 06:05:03 »
chtěl bych streamovat na notebooku průběh hry kterou jsem naprogramoval na nějakou jednoduchou službu

vyhovovalo by mi aby video ve výsledku šlo jednoduše zobrazit fullscreen na url stránce

na druhém počítači si v obs studiu otevřu přidat zdroj "linux browser"

v něm si chci najít zmíněný url a zobrazovat video v rámečku v mojem obs profilu

použiju na to dva počítače a dvě obs studia

hledám dobrou vysílací službu která mi video bude zobrazovat res p kam streamovat z notebooku

poraďte streamovací službu


Bugsa

  • ***
  • 125
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kam streamovat video s pomocí OBS
« Odpověď #1 kdy: Dnes v 08:09:41 »
Tak nejrozšířenejší služby na stream jsou Twitch nebo YouTube.

Ale nechápu na co dva počítače? V OBS studiu si můžeš složit scénu z více zdrojů a tu následně streamovat.

Re:Kam streamovat video s pomocí OBS
« Odpověď #2 kdy: Dnes v 08:16:16 »
v počítači na vysílání kde vysílám si skládám samozřejmě scénu z asi 20ti věcí a počítač je plně vytížený

hraju taky hry mám kameru apod

a do okénka chci ještě jinou hru z druhého počítače malý hrací slot

ten má hrát na druhém pc ve fullscreenu to by 1 počítač nezvládl

hodím si ten notebook na twitch a zkusím najít fullscreen url na video protože tam je to v okně  a až po api klikání se umožní fullscreen

zatím doufám že najdu v přehrávači rozumný trvalý url

Re:Kam streamovat video s pomocí OBS
« Odpověď #3 kdy: Dnes v 09:32:18 »
youtube, twitch, rumble, odysee, bitchute. ak je to hra, tak skor twitch. aurat ze asi ako jedina sluzba tam ma reklamy pocas stremovania.

Bugsa

  • ***
  • 125
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Kam streamovat video s pomocí OBS
« Odpověď #4 kdy: Dnes v 10:07:52 »
Chápu, ale proč to dělat složitě a nepohodlně přes streamovací servery? Tak se ze streamovacího počítače připoj na ten druhý třeba přes nějakou vzdálenou plochu (Moonlight - https://github.com/moonlight-stream , NoMachine, VNC, RDP) a tu si přidej jako další zdroj.