Jak anonyme nahlasit a zverejnit kriminalni cinnost. Urady neresi.

V severskych zemich, v malem meste je jeden stary knez, zije a pracuje tam docela dlouho. Ostatni ho maji radi.

Poradne ale nikdo nevi, co ten knez udelal v dobe Covidove. Spratelil se s jednou farmou na odlehlem miste (samota, nikde nic kolem), a kdyz byly hranice za Covidu zavrene, tak toho vyuzil a na tuto farmu posilal pracovat cizince zadarno, 12 hodin denne. Udelal to velmi vychytrale, ze ani neumoznil cizincum kontaktovat okoli. Prej, pojedene na vylet zitra dopoledne.

Zatim to nikdo z oficialnich kruhu neresil, i prez opakovane podmety. Asi si moc cizincu nevazi, nebrali to vazne nebo nevim. Svedci moc nejsou. Nicmene. Napadl me napad, jak dat jeho pocinani vedet do sirokeho okoli (urady, policie, noviny, mesto kde zije, prace - cirkev).

Takze na benzince, kde udelam nedaleko zastavku na prenocovani nebo v restauraci, kde pojedu kolem - plan je takovy:

Zalozim pod jeho jmenem email, ucet na facebooku, twitteru. Mam i jeho fotku, jiz ziskanou z FB, i podrobne info o nem. Po te v Anglictine napisu (text si dopredu predpripravim, nej pojedu na misto), co vsechno ten knez delal a jak s lidma manipuloval (s cizinci, co neznaji prostredi). Pak to prozenu prez google prekladac do lokalniho jazyka a prelozeny text do lokalniho jazyka rozeslu na policii, magistrat, cirkev, do vsech ruznych skupin na facebooku, twitteru, se kterymi ma neco spolecneho (dost techto skupin uz znam). Vse bude pod jeho jmenem s jeho profilovou fotkou a v lokalnim strojove prelozenem jazyce. Text rovnez vlozim na vice mist do dizkuzi a pod, aby se po smazani profilu (profil kneze samozrejme bude brzo nahlasen jako falesny a smazan - od pratel v jeho lokalite) nahodou neztratil. Ono tech profilu bude vic, tak to stejne tak rychle nezmizi.

S knezem ani s farmou jsem mesice neudrzoval zadny kontakt a tak tento nahly utok na vice mistech najednou bude doufan prekvapeni.

Jeste me napadlo par vylepseni planu.

Benzinku s pripojenim Wifi (znam heslo), kde pojedu kolem (dlouha cesta sever-jih) uz mam vytipovanou. Kamery na benzince samozrejme jsou, ale to mi nevadi. Wifi chytnu i venku a notebook ma baterku s dobrou vydrzi. Samozrejme, v noci se muzu k benzince priblizit lesem, aby nebyl zaznamenan prujezd meho vozidla. Cca 3 km od benzinky (ale na jine silnici) je parkoviste bez kamer. Bude v noci tma a Wifi chytnu jeste mezi stromy, mimo dosah kamer. Dokonce tam je i lavicka a stul u reky. Nasledne nasednu do auta a odjedu, budu pokracovat v ceste (po jine silnici, nez kolem benzinky).

Jedna se o konkretni pripad, ale je to i pomerne obecny navod, jak vice-mene anonyme zverejnit, pokud se nekdo dopousti neceho nekaleho a okoli o tom nevi. A samozrejme, MAC adresa se da jednorazove menit. A jsou zde i dalsi napady na vylepseni planu.

Co si o tom myslite, jak nekomu takto prekazit zakernou cinnost. Lokalni jazyk neumim, proto ten google prekladac.


alex6bbc

  • *****
  • 1 641
    • Zobrazit profil
    • E-mail
ja bych to neresil, buh si to sam rozsoudi.