Prodám trosky HP Proliant G8

CPU

  • *****
  • 801
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Prodám trosky HP Proliant G8
« kdy: 08. 08. 2024, 16:44:50 »
Ahoj,

chtěl by někdo trosky dvou serverů HP Proliant DL380 G8 na složení jednoho OK serveru?
- jedna deska funkční, druhá asi taky
- určitě jsou zdravé backplane
- jsou tam nějaké procesory
- určitě se najdou nějaké paměti
- teoreticky by z toho měl jít sestavit komplet server

Kolega se toho chce zbavit, takže to bude v Praze, JEN osobní předání z auta do auta.
Cena? Třeba 777 Kč?
Konkrétně říkal něco jako aby se mu to vyplatilo nakládat do auta a nedat k popelnici.
Kontakt předám.


Re:Prodám trosky HP Proliant G8
« Odpověď #1 kdy: 12. 08. 2024, 11:10:49 »
Do Prahy budu mít asi cestu příští středu, tak mi to může místo cesty k popelnici - do sběrného dvora, přinést k autu. Za malou pozornost a dobrý pocit.

Ona to je reálně minimálně hodina ježdění někde po Praze, několik hodin strávených skládáním možná funkčního serveru,... a pořád to bude starý šrot na hraní, takže ani tyhle "prachy" do toho vrazit nechci. Předpokládám, že jemu za ty prachy zase nestojí zjišťovat co z toho funguje, jaká je přesná konfigurace, případně z toho ten server skládat, a pak to prádávat jako funkční stroj - a pořád to bude starý šrot.

Nepotřebuji to, před lety jsem měl tyto stroje v merku, ale doba pokročila, a ceny mého času i elektřiny vzrostly.

CPU

  • *****
  • 801
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prodám trosky HP Proliant G8
« Odpověď #2 kdy: 12. 08. 2024, 17:58:38 »
Prý tím zabije dvě hodiny času a projede nějaký benzín, takže ee, ale ptal jsem se ho a určitě by to jít složit mělo, že by to jinak vyhodil.

Re:Prodám trosky HP Proliant G8
« Odpověď #3 kdy: 13. 08. 2024, 13:52:24 »
Tak klidně pak napiš, u které popelnice to stojí. Nevím, co má nabízející za problém nechat si pro to někoho dojet na místo kde to leží, a místo toho trvá na tom, že to chce někam vozit. A je mi to jedno, protože mi do toho nic není.

Logik

  • *****
  • 1 031
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prodám trosky HP Proliant G8
« Odpověď #4 kdy: 15. 08. 2024, 10:59:06 »
Ahoj,
jaká je konfigurace šuplíků?